Поліпшити громадські пасовища можна за кошти обласного бюджету: як це зробити

19 квітня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА, до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства внесли зміни. Відтак передбачено напрями підтримки для територіальних громад. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку.

Коштами обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році пропонується субвенція:

  1.  - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ, на яку виділили 3 млн грн;
  2.  - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення – 1 млн 225 тис. грн.

 

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням або звернувшись за контактним номером: (032) 255-50-62 або чи на електронну скриньку - apr@loda.gov.ua. 

«Заявки та документи подаються до 1 вересня на заходи з поліпшення громадських пасовищ та до 1 жовтня - на інвентаризацію сільськогосподарських земель. Також є змога завершити заходи щодо поліпшення громадських пасовищ тим ОМС, які у попередньому році розпочали такі роботи, проте їх не завершили. Для цього необхідно подати до департаменту лише заявку до 15 травня», - зазначила директорка департаменту АПР Тетяна Гетьман.

Важливо! У зв’язку з російською агресією проти України через міркування безпеки тимчасово призупинили функціонування більшості державних електронних реєстрів, в тому числі Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав. Без їх функціонування неможливе формування земельних ділянок під громадські пасовища за процедурою, яка передбачена земельним та іншим законодавством України.

Також це впливає на неможливість проведення інвентаризації земель, зокрема, у зв’язку із набранням чинності Закону України від 24.03.2022 № 2145-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану».

Відтак, просимо голів територіальних громад Львівщини, які у попередньому році розпочали процес поліпшення громадських пасовищ коштом субвенції з обласного бюджету, проте не завершили такої процедури, а також тих голів громад, які, станом на сьогодні, вже мають сформовані земельні ділянки під громадські пасовища, які підтверджуються копіями витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки, після розробки проєктно-кошторисної документації, подавати заявки на розгляд Комісії до департаменту за адресою: 79019, м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook