Сьогодні останній день реєстрації на ЗНО: покрокова інструкція

19 квітня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

19 квітня 2022 року – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тестові. Зазначимо, що зареєстровані для участі в ЗНО – потенційні учасники НМТ. Про це інформує Міністерство освіти і науки.

Вся актуальна інформація систематизована в окремий розділ Українського центру оцінювання якості освіти, який містить:

  • головні дані про національний мультипредметний тест;
  • нормативні документи;
  • складники національного мультипредметного тесту;
  • інструкцію до реєстрації;
  • інформаційну сторінку;
  • запитання-відповіді.

Завдяки розділу кожен охочий може дізнатися про зміст і типи завдань кожного блоку НМТ, процес оцінювання, а також отримання результатів. Крім цього, портал УЦОЯО пропонує добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Щодо вступної кампанії до магістратури, фахівці наразі визначають особливості проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) і магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Невдовзі Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році буде оприлюднено на сайті МОН, а також у відповідному блоці «Нормативні документи».

НМТ можна скласти як в Україні, так і за кордоном, фізична присутність обов'язкова.

Нагадаємо, що 14 квітня відбувся Круглий стіл за участі представників департаменту освіти і науки ЛОВА, батьків та учнівського парламенту Львівщини. Захід відбувся в онлайн форматі. За погодженням учасників круглого столу та з метою вдосконалення механізму проведення ЗНО у воєнний час, було надіслано низку пропозицій до Міністерства освіти і науки. А саме в листі пропонується:

  • якомога швидше затвердити Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році;
  • сформувати завдання національного мультипредметного тесту (НМТ) з таких трьох предметів: українська мова, математика, профільний предмет на вибір (іноземна мова, історія України, біологія та інші);
  • збільшити час на виконання національного мультитесту з 90 до 120 хв;
  • передбачити в Умовах прийому, що заклади вищої освіти самі вирішуватимуть, чи брати до уваги мотиваційний лист, а якщо й братимуть, то тільки при наявності в абітурієнтів однакової суми балів за НМТ. ⠀

З повною версією листа можна ознайомитись за покликанням:https://bit.ly/3rsy5fE

Ключові слова:

ЗНОреєстрація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook