Великодній дарунок: Львівська ОВА відправила близько 4 тисяч пасок для переселенців та Збройних Сил України

22 квітня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Управління туризму та курортів, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Працівники Львівської ОВА спакували та відправили 4000 пасок на понад 40 адрес. Духмяну випічку здебільшого отримають тимчасово переселені люди із закладів інституційного догляду та виховання, що тепер перебувають на Львівщині, а також Збройні Сили України.

«На Великдень кожен має скуштувати паску. Вона дарує нам відчуття домашнього затишку і є символом світлого свята, яке вкотре нагадує про перемогу добра над злом. Ми вдячні усім, хто долучився до доброї справи», - зазначає заступник начальника ЛОВА Віталій Загайний.

Долучились до благодійної Великодньої ініціативи хлібопекарські підприємства Львівщини: «Галицька здоба», «Ксенія», «Галицький пекар». Частину борошна для випікання пасок надали в Львівському комбінаті хлібопродуктів.

На території області знайшли прихисток дитячі будинки, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, санаторно-оздоровчі центри соціальної реабілітації, спеціальні та школи-інтернати, ліцеї та інші заклади з Київської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Луганської та Донецької областей. Пасок вистачило на всіх.

Також здоба буде на пасхальному столі у комунальних закладах Львівської обласної ради. Зокрема, у Буківському дитячому будинку-інтернаті, Грушківському, Лешківському, Поповицькому, Судовишнянському, Созанському психоневрологічних інтернатах, Львівському та Підбузькому геріатричних пансіонатах, Центрах матері і дитини та соціально психологічної допомоги у Львівській області. Поїхали паски і до кількох львівських лікарень. 

Організацією смачної великодньої ініціативи займалися управління туризму та курортів Львівської ОВА у співпраці із департаментом соціального захисту населення та службою у справах дітей Львівської ОВА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook