У десятку найкращих спортивних шкіл України увійшов «Веслярик» Львівщини

28 квітня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Щорічно Міністерство молоді та спорту України визначає рейтинги найкращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву в Україні. Винятком став лише минулий рік – рейтинг не формували, оскільки об‘єктивно визначити найкращих у час коронавірусу та посилених карантинних обмежень було неможливо. 

Так, у десятку найкращих спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву  вперше за багато років потрапила спортивна школа «Веслярик». Одним з пріоритетних видів спорту у школі є веслування. Заклад має власну веслувальну базу у селі Наварія на Пустомитівщині. Як вона виглядає, можна побачити тут. У школі також виховують чемпіонів з боксу, вільної боротьби, важкої атлетики, дзюдо, кінного спорту, легкої атлетики, стрільби з лука та настільного тенісу. 

На одинадцятій позиції опинилася КДЮСШ №1 СКА. Тут навчають спортивної та художньої гімнастики, стрільби з лука, стрільби кульової, сучасного п’ятиборства та триатлону.  На вісімнадцятій – СДЮШОР №1 з веслування та важкої атлетики.  Першою в Україні стала Сумська спеціалізована спортивна школа. 

У 25 найкращих в Україні дитячо-юнацьких спортивних шкіл увійшли Львівська обласна дитячо-юнацька школа (більше про її діяльність можна дізнатись тут) та дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Чукаріна міста Львова. 38 позицію в рейтингу зайняла Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Георгія Прокопенка. Загалом у рейтингу – понад 400 спортивних шкіл. Перше ж місце у рейтингу України посідає Київська ДЮСШ.

«Рейтинг формується на основі показників спортсменів усіх відділень школи на національних змаганнях. Спортивні заклади Львівщини стабільно зберігають високі позиції, демонструючи позитивну тенденцію до зростання», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

Ознайомитись з рейтингом можна за посиланням. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook