Славська і Львівська громади лідирують за фінансовими показниками

28 жовтня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

За підсумками дев’яти місяців поточного року департамент фінансів облдержадміністрації склав черговий рейтинг територіальних громад  за окремими фінансовими показниками (динаміка доходів з/ф, індекс податкоспроможності, рівень дотаційності бюджетів та ін.).

«Рейтинг другий квартал поспіль очолюють - Славська і Львівська громади. Це є свідченням фінансового забезпечення і достатніх джерел наповнення та раціональне виконання видаткової частини місцевих бюджетів.

Як і в рейтингу за перше півріччя, твердо на своїх позиціях розмістилися Пустомитівська, Солонківська територіальні громади. Своїми позиціями помінялися Стрийська та Мурованська (остання опустилися з 5 на 6),  Підберізцівська і Зимноводівська громади (остання опустилася зі 7 на 8). Без змін замикають десятку Червоноградська і Жовтанецька громади», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Олег Демків.

У бюджетах 18 територіальних громад ще бракує коштів на виплату заробітної плати у бюджетній сфері. Хоча порівняно із першим півріччям дефіцит ліквідовано на 60 млн грн і становить понад 70 млн гривень.

Найближчим часом ситуація може змінитися і на жаль не в кращу сторону, адже на це є певні причини. Основні з яких - це ріст цін і тарифів на енергоносії та прийняте урядом рішення з 30 жовтня переходу Львівської області до червоної зони карантину», - зазначив Олег Демків.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за посиланням https://loda.gov.ua/mistsevi_byudzhety

Ключові слова:

рейтинггромади

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook