«Ми єдині! Ми українці!»: Стрий з офіційним візитом відвідала делегація голів територіальних громад Сумщини

2 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За ініціативи народного депутата України Андрія Кота у п'ятницю у Стрию відбулася спільна конференція делегації Сумщини (у складі голів територіальних громад) з головами територіальних громад Стрийського району. ЇЇ мета – назватися громадами-побратимами, щоб допомагати та підтримувати регіони, які постраждали від війни.

Голови Охтирки, Тростянця та Краснопільська приєдналися онлайн. Вони розповіли про найбільші проблеми, які зараз переживають місцеві жителі. Зокрема, це потреба у будівельних матеріалах та реабілітація дітей, які постраждали внаслідок бойових дій. 

Також під час зустрічі з головою Стрийської РВА Богданом Янком та міським головою Стрия Олегом Канівцем обговорили виклики сучасної війни та співпрацю між громадами в гуманітарній, соціальній та культурній сферах. 

Сумчани назвали цю зустріч історичною, яка розвінчує ще один російський міф, що між сходом і заходом України прірва.

«Ми єдині! Ми Українці! І у нас спільний ворог, який має згинути!», - зазначили члени делегації з Сумщини. Вони також наголосили, що Україну роз’єднують проросійська церква та російська мова, а «орки» не пристосовані до цивілізації (крали пральні машини і не вірили, що для роботи їм потрібне водозабезпечення) – вони мають патологічну ненависть до нового, красивого, відремонтованого, адже знищували нові будівлі, вимощену бруківку тощо.

На завершення зустрічі делегатам провели екскурсію відновленим Підгорецьким палацом.

Ключові слова:

СУМщинаСтрийщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook