У Стрию провели тренінги для переселенців, що готові відкрити власну справу на Львівщині

5 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

У Стрию відбулися тренінги для внутрішньо переміщених осіб, що готові відкрити власну справу на Львівщині. Учасники тренінгів – переселенці  з Запоріжжя, Харківської, Херсонської, Київської областей.

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва була розрахована на три дні і мала на меті допомогти українцям зі статусом ВПО та з досвідом підприємницької діяльності розробити і реалізувати власні бізнес-плани в громадах області, зокрема, на території Стрийської ТГ. 

Тренінги тривали з 2 по 4 травня за фінансової підтримки компанії «IQholding», Львівської ОДА, Львівської обласної ради та Асоціації "Ради Львівщини". Навчала переселенців Мирослава Даньків - менеджерка програм розвитку малого та середнього бізнесу, бізнес-консультантка Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Ця організація виступає як інституція підтримки бізнесу.

Як розповіли в міській раді, наразі у Стрийській громаді понад 10000 переселенців. Дехто вже знайшов роботу, інші стали на облік Центру зайнятості, є й ті, хто готові відкрити бізнес в новій локації. В місті готові всіляко допомагати підприємцям, бо це робочі місця і надходження до бюджету.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook