На Львівщину прибули 86 осіб, евакуйованих із Запорізької та Донецької областей

5 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА, Управління транспорту та зв'язку

Сьогодні вночі евакуаційним потягом з Запоріжжя до Львова прибули 86 осіб із Запорізької та Донецької областей. Частину прибулих розселять на Львівщині, у тому числі, у межах проєкту «Там, де вас чекають».

Проєкт стартував в Україні кілька днів тому. За його допомогою українці можуть знайти необхідний евакуаційний потяг, житло та отримати допомогу. На сайті проєкту (https://cutt.ly/IGZYgjj) можна переглянути кількість місць, які кожна область може запропонувати для безоплатного розселення, знайти телефони контактних центрів і звернутися по допомогу самостійно. Проєкт також передбачає, що співробітники залізниці оперативно шукатимуть тимчасове житло українцям, які прибули з евакуаційних потягів, та разом із місцевими органами влади супроводжуватимуть людей до місць розселення.

Як повідомили волонтери центру медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова, серед прибулих переважно жінки, діти та люди старшого віку. Вони втомлені довгою дорогою, яка замість десяти тривала двадцять чотири години. Проте у поїзді евакуйованих забезпечили харчуванням. Частина прибулих змогли навіть привезти з собою домашніх улюбленців – котів та собак.  

Людей зустріли волонтери, працівники Укрзалізниці, лікарі. Тих, хто потребував медичної допомоги, на автомобілях «швидкої» відвезли до закладів охорони здоров’я.

Проєкт «Там, де вас чекають» реалізували Укрзалізниця та Офіс Президента України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook