До Дня міста у Львові презентували відеокліп, знятий за участі місцевих жителів та переселенців (відео)

6 травня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 травня, львів’яни відзначають День міста. З цієї нагоди Львівська ОВА спільно з музичним лейблом MONOTON та співаком OKS презентували відеокліп на пісню «Я хочу до Львова».

Відео «Я хочу до Львова» зняли на Площі Ринок у Львові. Героями ролика стали люди, що кожен день стоять на охороні нашої країни, рятують життя та захищають мир і спокій - лікар, балерина, волонтер, рятувальник, власник бізнесу, військовослужбовець ЗСУ та 4-річна дівчинка Афіна з Маріуполя. Вони зачитали рядки із вірша Андрія Панчишина «На площі Ринок».

«У день, коли пролунали перші вибухи, мільйони українців втратили свої домівки і змушені були рятувати своїх рідних та шукати безпечне місце, тікаючи від російської агресії. Львів, як і багато інших міст України, став другою домівкою  для сотень тисяч українських сімей, а львів'яни - новою родиною. Мета проєкту - щоб кожна родина пісня війни обов'язково повернулася до своїх рідних домівок та міст, які вони так люблять», - розповіли організатори відеозйомок.

Читайте також: як на площі Ринок відбувались зйомки до музичного відео.

Автором треку «Я хочу до Львова» став львівський співак і музикант Віталій OKS. Він народився і живе у Львові. Займатися вокалом почав вже у 6 років, отримуючи від співу щирі емоції. У 16 років спробував взяти участь у шоу «Голос країни», ступив на найбільшу сцену України, і став суперфіналістом 10-го сезону. 

«Ця пісня  про кожного з нас, про спогади, про емоції, які виникають у нас, коли ми знаходимось вдома. Львів справді став домівкою для тисяч біженців фактично з усіх куточків України. Усі ми стали одним цілим народом, який бореться за свою країну, за свою історію, за свою націю», - поділився автор пісні Віталій Окс.

Організатори проєкту впевнені, що війна закінчиться, ми все відбудуємо, все встане на свої місця, а люди повернуться додому. Проте ми завжди будемо пам'ятати, що нас підтримувало та об’єднувало увесь цей час. 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook