«Успішна країна – успішні львів'яни», - Ростислав Замлинський під час урочистих зборів з нагоди Дня міста Львова

5 травня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Місто Лева – це місто, яке своєю величчю прославляє всю Україну. Але насправді цю велич роблять мешканці, люди, які тут живуть, люди, які свою працею кожного дня в різний етап історичної епохи здобували, були успішними, і тим самим збагачували і прославляли його.

На цьому, сьогодні, 5 травня, наголосив у вітальному слові перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час урочистих зборів з нагоди Дня міста Львова.

«Місто завжди відігравало важливу роль в українській державності. Активні, небайдужі українці своєю позицією переконували суспільство і міжнародну спільноту у тому ким ми є, як ми бачимо своє майбутнє і що буде дальше. На превеликий жаль, останні події принесли нам горе. Двоє Героїв Небесної Сотні, 95 учасників АТО навіки залишилися у наших серцях. Ті цінності, за які ми з вами стояли на Майдані, вони зреалізовуються спільними зусиллями. Принципова позиція Президента України Петра Порошенка щодо реформування українського війська забезпечила те, що наша армія сьогодні входить в 30-ку найсильніших армій світу. Підтримка міжнародної спільноти, зона безмитної торгівлі, безвізовий режим, аспіроване членство в НАТО  - це те, чого ми досягли впродовж останніх років. На місцях – це реформа децентралізації, яка ініційована Президентом і є однією з найуспішніших реформ, оскільки дала можливість місцевому розвитку. 2014 рік – понад 400 млн гривень для розвитку Львова, 2018 рік – 2 млрд 400 млн гривень. Це ті кошти, які реально інвестуються в громаду», - зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник наголосив, що мешканці міста та області вже сьогодні повинні пишатись тим успіхом, якого досягли та не зупинятись на досягненому

«Ми ще багато маємо зробити, але вже зараз повинні пишатися тим успіхом якого досягли. Ми досягли разом, досягли будівництвом нових доріг, відкриттям нових шкіл, садочків, народних домів. Ми  - нація успішних людей, мешканці успішного міста. Саме успіх – це та наша зброя, яка переможе у нашій боротьбі. Перш за все  - перемогти ворога в собі, наступне – перемога ворога зовнішнього. Переконаний, що спільними зусиллями ми побудуємо міцну країну, сильне місто, сильну область», - додав Ростислав Замлинський.  

Ключові слова:

день містазбориЛьвів

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook