Свириденко: Паливні ресурси доставлятимуться швидше, а на українських заправках зникнуть черги

10 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Польща може виступати великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно. Про це у Facebook повідомила віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки Юлія Свириденко після завершення польсько-українського енергетичного форуму у Варшаві, присвяченого розв’язанню кризи, що склалася на паливному ринку України.

«Нам вдалось посадити за один стіл представників польського та українського бізнесу, а також логістичні підприємства і компанії, які керують паливною інфраструктурою. Це дозволило знайти практичні рішення для збільшення об’єму поставок у найближчий час», - підкреслила Свириденко.

Також вона додала, що до польського ресурсу є можливість додати нафтопродукти з США, регіону Амстердам-Роттердам-Антверпен (АРА), німецьких, скандинавських і балтійських нафтопереробних заводів. Доставлятися пальне буде комбінованими видами транспорту через Польщу.

Також на форумі обговорили можливість отримання додаткових обсягів пального від польських трейдерів і збільшення перевалки, зокрема через одну з провідних польських компаній PERN SA.

«Для збільшення відвантажень ми синхронізували графіки роботи АТ "Укрзалізниці" та польської PKP, які тепер в оперативному режимі можуть миттєво вирішувати проблемні питання. Тож очікуємо, що вже найближчим часом паливні ресурси доставлятимуться швидше, а на українських заправках зникнуть черги», - підсумувала Свириденко.

Нагадаємо, раніше міністерка повідомила про скасування Канадою усіх мит на українські товари на 12 місяців.

Ключові слова:

паливоМінекономіки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook