Відновлення ланцюгів постачання продовольства: для спеціалістів логістики відбудеться низка круглих столів

11 травня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Для спеціалістів логістики відбудеться низка круглих столів щодо відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у травні-червні в режимі онлайн заплановано провести 5 таких зібрань.  

До участі запрошуються спеціалісти з логістики, які працюють у компаніях виробниках, ритейлерах та дистрибуторах харчових продуктів, логістичних компаніях та тих, що надають послуги і рішення з логістики.

Перший круглий стіл відбудеться 20 травня 2022 року (з 16:00 до 18:30) на тему «Місце управління товарними запасами у концепції Supply Chain під час війни», в межах якого будуть розглянуті питання:

  • формування асортименту, виходячи з пропозицій на ринку та потреби забезпечити покупців необхідними товарами у магазині;
  • практичні поради по закупівлі товарів під час війни для продуктового ритейлу без участі автозамовлення;
  • робота з місцевими та іноземними виробниками: що спрацювало ефективніше?;
  • укладання договорів, практичні поради. Які нові умови з’явились за часів війни і як в таких умовах працювати?

Наступні круглі столи відбудуться в період з 24 травня по 3 червня 2022 року, про їх проведення буде повідомлено додатково.

Учасники круглих столів отримають відповіді на актуальні питання щодо ведення бізнесу в умовах сьогодення, зможуть ставити спікерам питання та брати участь в обговоренні і дискусіях.

Ознайомитись детально із програмою круглих столів, спікерами, зареєструватись можна за посиланням або заповнивши онлайн-форму

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook