У Львові окреслили виклики та перспективи підготовки фахівців соціальної роботи

14 квітня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У Львові на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Сучасні виклики у професійній підготовці фахівців соціальної сфери: діалог роботодавців та закладу вищої освіти».

У межах заходу порушили питання, зокрема, підготовки фахівців соціальної роботи, викликів та перспектив у цій сфері, а також особливостей роботи у системі сучасних суспільних інновацій.

У своєму виступі начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис розповів про наявні послуги в громадах, хід реалізації ДІ-реформи, а також наголосив на важливості виховання дитини в сім’ї.

«Успіх реформи першочергово залежить від створених освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послуг відповідно до потреб дітей та їх сімей, перш за все на рівні громади, - підкреслив Володимир Лис. - Керівники на місцях повинні розуміти важливість соціального працівника на території громади, бо це дуже важливо. Фаховий працівник – запорука того, що родині нададуть кваліфіковану допомогу для виходу із кризи, і дитину не потрібно буде направляти до інтернатного закладу».

Також із доповідями виступили викладачі кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи ЛНУ ім. Івана Франка та запрошені гості.

Зазначимо, захід проходив on-line на платформі Zoom.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook