У Давидівській об’єднаній територіальній громаді вперше відбулись «Різдвяні фестини»

30 січня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Днями у селі Давидів відбулася важлива подія – «Давидівські Різдвяні Фестини». Фестиваль такого масштабу за участі керівників та мистецьких колективів саме ОТГ, у Львівській області відбувся вперше.

Зокрема, участь у заході взяли представники Жовтанецької, Новострілищанської, Щирецької, Ходорівської, Судововишнянської, Великолюбінської, Тростянецької та Давидівської ОТГ.

Концертна програма фестивалю відбувалася на сцені народного дому села Давидів. Лунали автентичні українські колядки та різдвяні мистецькі програми у виконанні кращих творчих колективів громад. Продовженням «Давидівських Різдвяних Фестин» стало безкоштовне частування гостей свята козацьким кулішем, пампухами, смаженою картоплею із салом, гарячим чаєм та глінтвейном на центральній площі села. Святково оформлена фотозона та майстер-клас для дітей дали змогу поєднати на святкуванні різні вікові категорії населення громади.  Приємною несподіванкою для усіх став виступ колядницького колективу «Гуцули» із с. Верховина Івано-Франківської області –  учасника Дня Гуцульської культури, організованого Львівською ОДА.

Представники ОТГ мали змогу розповісти про свої досягнення, визначні моменти розвитку та особливості функціонування. Також усі гості отримали подарунки на згадку від Давидівської ОТГ.

Ключові слова:

фестиниОТГфестиваль

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook