Унікальні майстер-класи й локальна кухня: чим дивувала Львівщина на фестивалі «Мандруй Україною»

23 серпня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

З 22 до 24 серпня у Києві на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогів» відбувається всеукраїнський фестиваль туристичних маршрутів і народно-художніх промислів «Мандруй Україною», організований Державним агентством розвитку туризму за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Захід має на меті познайомити українців із туристичними й гастрономічними цікавинками усіх регіонів, відтак і гасло – «Відвідай всі регіони країни одночасно».

Територія фестивалю поділена на три великі зони: локальна кухня, майстер-класи і презентаційні стенди кожного з регіонів. У всіх трьох представлена Львівська область. Зокрема наш регіон презентують туристичні міста – Борислав, Дрогобич, Трускавець, селище Славсько та Львів. А Львівщина дарує гостям оновлений путівник «Персональний гід Львівщиною».

Керівниця управління туризму та курортів ОДА Наталя Табака виступила із презентацією туристичних магнітів регіону.

«Туризм є однією із 5 стратегічних цілей розвитку Львівської області, – наголосила керівниця профільного підрозділу облдержадміністрації. – А Львівщина уже цього сезону здатна здивувати тих туристів, які вже неодноразово бували у Львові. У нас ви знайдете чимало «магнітів» для бувалого мандрівника: Дрогобич – «У ньому вся сіль», Трускавець – «Місто здоров’я», Славсько – «Гори вражень», Борислав – «Все почалося з нафти».

Наталя Табака відзначила тренди курортів – постковідне оздоровлення на Львівщині, розповіла про  проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм», у межах якого відбувається налагодження співпраці між туристичними операторами й локаціями гостинності. А також познайомила колег із соціологічним дослідженням «Профіль туриста гірських та курортних територій Львівської конгломерації».

Із презентацією горобинового і малинових вин «Галицької сороки» на сцені фесту виступив Орест Дейнека, він виділив унікальну кооперацію сфери гостинності в Бібрецькій громаді.

Гості фестивалю-ярмарку «Мандруй Україною» мають також змогу побувати на майстер-класах від Художнього професійно-технічного училища імені Станька (селище Івано-Франкове): директор Василь Гевало демонструє різьбу по дереву, Наталія Дюг пропонує яворівську іграшку, а Ганна Мурин – вироби рогозоплетіння. Можна придбати сиров’ялені ковбаси від Василя Кота («Wako»), сири й товчену ружу від Ігоря Реви («Гарбузовий рай»), сіль із Дрогобицької солеварні, відвідати майстер-класи з виготовлення свічок із озокериту від Павла Деленкевича, сіномотання й живопис кавою – від Галини Данило (майстерня «Вухата сова»), а також аптекарські досліди від бориславського Музею Йогана Зега.

Ключові слова:

туризмфестиваль

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook