У Винниках запрацювала нова пожежна частина

2 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 березня, у м. Винники відбулося урочисте відкриття 61-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області.

Створення нового підрозділу сприятиме зменшенню випадків травмувань людей та мінімізує матеріальні збитки внаслідок пожеж, адже їх ліквідація розпочнеться на початковій стадії виникнення.

В урочистому відкритті взла участь заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«Громада сьогодні спроможна правильно господарювати на своїй території та забезпечувати власну безпеку, і має велике майбутнє для розвитку. Я радо вітаю усіх з тим, що сьогодні відкрили 61-у частину рятівників, адже ту службу, яку вони несуть, та ту відданість, яку вони виконують, – це той приклад, перед яким необхідно схилити голову. Це самовіддані люди, які ризикують своїм життям та дбають про нас. Ви демонструєте нам те, як дарувати частинку себе, своїх вмінь та бажань нашій державі», - наголосила Ірина Гримак.

Пожежна частина функціонує на базі закинутого приміщення котельні, яке шляхом добудови упродовж року вдалося реконструювати. Будівля пожежної частини є 3-поверховою. У ній розташовані всі приміщення, необхідні для цілодобового чергування особового складу. Рятувальники із новоствореної пожежної частини гарантуватимуть безпеку мешканців міста Винники та 14 найближчих населених пунктів. На чергуванні щоденно перебуватимуть 6 вогнеборців, а загалом у підрозділі працюватимуть 27 фахівців, які чергуватимуть позмінно цілодобово.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook