Для дітей на Бродівщині влаштували екологічний майстер-клас

2 квітня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

З метою збереження первоцвітів еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 1 класу Бродівської школи №3 Львівської області екологічно-освітній захід «Первоцвіти» та майстер-клас з виготовлення крокусів з гофрованого паперу. 

Під час заходу працівники НПП «Північне Поділля» розповіли учням  про важливість та необхідність охорони і збереження природи, зокрема первоцвітів, а також навчили дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу з почуттям відповідального ставлення до природи.

Організатори заходу зазначили, що ранньоквітучим весняним рослинам загрожує небезпека знищення і чи будуть ці рослини існувати надалі залежить від нас з вами. Після цього еко-освітяни НПП «Північне Поділля» продемонстрували як з допомогою гофрованого паперу і дерев’яних шпажок можна зробити альтернативу живим квіткам, створивши їх своїми руками.

Учні були активними та кмітливими, з легкістю впорались з усіма завданнями і виготовили паперові крокуси різних кольорів.

Ключові слова:

майстер-класекоосвіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook