В області вирішують питання громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території

19 квітня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 квітня, у Львівській ОДА відбулась нарада з питань взаємодії з цетральними органами виконавчої влади та обговорення вжиття заходів, скерованих на реалізацію забезпечення соціальних, політичних, культурно-освітніх та майнових прав громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також вимушених переселенців у процесі розгляду їх звернень із подальшим сприянням у вирішенні нагальних проблем.

Участь у нараді взяв постійний Представник Президента України Петра Порошенка в АР Крим Борис Бабін.

"Сьогодні ми повинні визначити рівень роботи органів регіональних органів влади та обмінятися досвідом, оскільки різні регіони мають різну практику тих чи інших питань, що стосуються громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також внутрішньо переміщених осіб. Ми абсолютно відкрити до співпраці з усіма", - зазначив Борис Бабін.

Серед присутніх на нараді - керівники підрозділів з питань у сфері соціального захисту, освіти і науки та охорони здоров’я, зокрема з Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької обласних державних адміністрацій.

Зазначимо, що станом на 1 квітня у Львівській області обліковано 12300 осіб з АР Крим та східних областей, у тому числі 2297 осіб – жителі АР Крим, 10003 особи – Донецької та Луганської областей.

Із загальної кількості переселених – 3132 дитини, у тому числі 540 дітей –АР Крим, 10003 дітей – Донецької та Луганської областей .

У загальноосвітніх школах області станом на 01.09.2017 року за оперативними даними навчається 760 осіб. 163 дитини відвідує дошкільні установи.

Окрім того, в області реалізовують пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Відтак, структурними підрозділами соціального захисту населення спільно із центрами зайнятості проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з метою залучення осіб до участі у проекті.

Інформаційна робота здійснювалася як через ЗМІ, так і шляхом проведення індивідуальних співбесід. Окрім цього, організовувалися зустрічі, «круглі столи» за участі членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщених осіб.

Як результат - учасниками проекту станом на 15 квітня є 689 осіб, з яких 612 осіб – це члени малозабезпечених сімей, а 76 осіб мають статус внутрішньо переміщених. В межах проекту працевлаштовано  238  осіб  та 22 особи беруть участь у громадських роботах.

Ключові слова:

соцзахистВПОКрим

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook