У Львівській ОДА напрацьовували моделі майбутнього у відносинах України та Європейського Союзу

25 квітня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 квітня, у Львівській ОДА відбулось засідання круглого столу «Асоціація Україна-ЄС: Що далі?»

Участь у заході взяли Габріеле Бауманн – Голова Фонду Конрада Аденауера в Україні та Борис Тарасюк – Заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, Директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва.

«Сьогодні тут зібрались дипломати, фахівці у галузі Європейської інтеграції України, взаємин нашої держави та ЄС. Нам належить ще багато зробити, і впродовж роботи круглого столу ми матимемо змогу обмінятись думками, як відбувається і відбуватиметься співпраця, що змінилось для України, які перспективи розвитку взаємин із Європейським Союзом», - наголосив, відкриваючи засідання, Борис Тарасюк.

Опісля розпочались панельні дискусії на теми «Україна асоційована» - що змінилось для України із впровадженням угоди про асоціацію?», а також «Очікування та перспективи: моделі майбутнього у відносинах України та ЄС».

Організатори круглого столу – Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Організатори проводять раунди регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини. Очікується експертне обговорення основних аспектів реалізації Угоди про асоціацію з ЄС та ключових питань сучасного стану і перспектив євроінтеграції України.

Ключові слова:

ЄСкруглий стіл

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook