Важливою є співпраця усіх трьох ланок – влади, організацій роботодавців та профспілок, - Олег Синютка під час засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

3 травня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 травня, відбулось підписання Територіальної угоди між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним об’єднанням організацій роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівської області на 2018-2020 роки. Документ підписали в межах засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

«Сьогодні на Львівщині маємо позитивну динаміку. Вона виражена в трьох вимірах. Перше – це ріст обсягів виробництва, друге – це ріст обсягів інвестицій, адже щотижня на Львівщині ми відкриваємо два нових виробництва. Третє – це ріст величини заробітної плати для мешканців Львівщини. Сьогодні Львівщина займає восьме місце в Україні за величиною середньої заробітної плати. Але ці, а також інші можливості, які на сьогодні має Львівщина, сповна не використовуються і нам необхідно зосередити свою увагу на декількох аспектах. Це детінізація тих процесів, які відбуваються, перепрофілювання економіки та кадрів, підготовка суспільства до змін, в тому числі у сфері власності. І тут дуже важливою є співпраця усіх трьох ланок – влади, організацій роботодавців та профспілок», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Закон про соціальний діалог, організації роботодавців, профспілки і Територіальна угода дає можливість залучити якнайширше коло і роботодавців, і активістів профспілок для участі в управлінні державою. Дуже важливо вповні використовувати цю можливість. Сьогодні для нас надзвичайно важливо зберегти кожне робоче місце, яке дає додатковий продукт», – наголосив голова Львівського обласного об’єднання організацій  роботодавців Іван Ривак.

«Проблеми зайнятості, інвестицій, нових робочих місць, легалізація праці найманих працівників та інші питання – є важливими для нас усіх. У нас в області 32 галузі і це 320 тисяч членів профспілок і є велике поле для діяльності та спільної співпраці», - зазначив голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько.

Метою Територіальної угоди є регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, а також забезпечення конституційних прав, гарантій працівників і власників на території Львівської області.

В межах засідання обрали голову Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. Ним став Роман Дацько.

Також підбили підсумки виконання положень Територіальної угоди між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним об’єднанням організацій роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівської області на 2015-2017 роки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook