Понад 60 проектів ОТГ отримають субвенцію з державного бюджету

22 травня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У Львівській ОДА відбулось друге засідання Комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Як зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОДА позитивний висновок Комісії отримали 65 проектних заявок двадцяти двох об’єднаних територіальних громад Львівщини: Щирецька, Бабинська, Воле- Баранецька, Волицька, Воютицька, Дублянська, Жовтанецька, Кам'янка-Бузька, Луківська, Міженецька, Мостиська, Нижанковицька, Новокалинівська, Новоміська, Рудківська, Славська, Судово-Вишнянська, Тростянецька, Шегинівська, Бісковицька, Заболотцівська та Вільшаницька. Більшість розглянутих проектів вищевказаних громад направлені на капітальний ремонт доріг, придбання спецтехніки та реконструкцій приміщень.

Нагадаємо, що у 2018 році з державного бюджету передбачено 77 млн грн на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.

Ключові слова:

ОТГсубвенція

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook