Львівщина отримала 83,3 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та реалізацію інфраструктурних проектів

17 листопада 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

На Львівщину надійшли кошти з державного бюджету для 41-го місцевого бюджету області в загальній сумі 83,3 млн гривень. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Зокрема, з обласного бюджету передбачається використати вказані субвенції в загальній сумі 22 млн грн.

З них: на капітальний ремонт їдальні із заміною технічного обладнання КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» у м. Львові – 9 млн грн, на будівництво злітно-посадкового майданчика гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» – 11 млн грн, на придбання медичного обладнання для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охорони материнства і дитинства» – 1,87 млн грн, на придбання та встановлення спортивного майданчика в Комунальному Закладі Львівської обласної ради «Підкамінська спеціальна школа І—ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою» в смт Підкамінь – 0,15 млн гривень.

Вказані кошти спрямують на придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, придбання і встановлення мультифункціональних та ігрових дитячих майданчиків, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт бюджетних установ, а також на проведення благоустрою та встановлення вуличного освітлення в населених пунктах області.

Зазначимо, що фінансування здійснили відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 року № 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та № 1311-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери».

Ключові слова:

субвенціяфінансування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook