Львівщина налагоджує туристичну співпрацю з Естонією

1 Червня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією з Республіки Естонія, що перебуває на Львівщині в межах промоційного туру.

Під час зустрічі очільник області ознайомив гостей із туристичним потенціалом Львівщини, розповів про плани Львівського аеропорту щодо відкриття нових рейсів та наголосив на доцільності співпраці щодо обміну туристичними потоками.

«Львівська область має неабиякі можливості з точки зору розвитку туризму, відтак, тут будь-який турист знайде собі відпочинок та враження на будь-який смак. Щодо трансферу, то відстань між країнами наштовхує на розв’язання цього питання шляхом відкриття авіасполучення. Окрім того, для кращого розуміння потреб туристів з однієї та іншої країни, а також для поширення інформації про потенціал Львівщини серед естонських мандрівників варто проводити спільні туристичні семінари та виставки », - зазначив Олег Синютка.

Гості своєю чергою поділилися своїми враженнями від перебування на Львівщині та висловили своє бачення розвитку туристичної співпраці між країнами.

«Естонські туристи віддають перевагу мандрівкам, під час яких відбувається певне дослідження, тому дуже часто естонці подорожують автомобілями.  Під час промотору ми відкрили для себе багато різних атракцій, які будуть цікавими нашим туристам. Львівщина зацікавить естонських туристів можливостями у велотуризмі, можна приїжджати в оздоровчо-санаторних цілях та навіть робити культурно-пісенні обміни, адже наша нація полюбляє співати», - зауважила перший секретар з економічних питань, співробітництва в галузі розвитку та гуманітарної допомоги Посольства Естонії в Києві Хелен Еннок.

Під час розмови Олег Синютка запросив гостей взяти участь у Міжнародному економічному форумі, що відбуватиметься в жовтні, та долучитися до Міжнародного фестивалю «Етновир», на якому можна презентувати естонську культуру.

Довідково:

Промоційний тур Львівщиною делегації з Естонії тривав з 27  травня до 1 червня   2018  року за маршрутом:

м. Львів – м. Трускавець – м. Дрогобич – с. Урич – с. Орів - смт. Славське  – с. Волосянка – м. Львів.

Ключові слова:

Естоніятуристи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook