На Львівщині триває промоційний тур для представників туристичного бізнесу Естонської Республіки

24 травня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

В межах промотуру під час зустрічі з представниками туристичного бізнесу Львівщини з презентацією «Львівщина – ваша наступна дестинація» для іноземної делегації виступив заступник начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський. Зокрема, він закцентував увагу присутніх на різновидах туризму Львівської області, що розвиваються та користуються популярністю, цікавих туристичних об’єктах таготельно-туристичних комплексах області.

Програмою промотору для іноземної делегації заплановано відвідування туристичного міста Трускавця, що володіє великим природним потенціалом для санаторно-курортного лікування та оздоровлення, рекреаційними територіями та мінеральними водами. Для учасників передбачено також ознайомлення з готельно-туристичними комплексами Львівщини, їх послугами та ціновою політикою, відвідини державного історико-культурного заповідника «ТуСтань», а також із послугами оздоровчого туризму в м. Трускавець та с. Стрілки.

«Дуже важливо розширювати туристичні горизонти. Організація промоційного туру для представників Естонської Республіки не тільки сприяє зміцненню двосторонніх відносин між нашими країнами, але дає розуміння туристичного ринку і чітке бачення потреб туристів обох країн», - наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

Промотур для представників Естонської Республіки триватиме до кінця цього тижня.

Організатором промоційного туру для естонської делегації є управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві з авікомпанією AirBaltic, Державним історико-культурним заповідником «ТуСтань», управлінням туризму ЛМР та туристичним бізнесом Львівщини.

Ключові слова:

Естоніяпромотур

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook