Питання спортивної адаптації військових після фронту порушили під час дискусійного клубу
На виконання Указу Президента «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій» розроблять комплекс заходів і напрацюють дієві способи для надання можливості учасникам АТО отримати якісну і доступну реабілітацію.
Про це йшлося сьогодні, 22 червня, під час дискусійного клубу «Ігри Нескорених: чому важлива спортивна адаптація військових після фронту».
«Зараз триває робота над усіма деталями якісного втілення цього указу. Указ прийняли зовсім нещодавно, тож за місяць пропрацювати усі нюанси неможливо. Зараз важливо зосередитись не лише на фізичній реабілітації, а насамперед на психологічній та соціальній стороні. Треба розуміти, що до кожного учасника АТО, який повертається з війни, треба знайти той шлях, який виведе його з дому і змотивує до подальшого розвитку », - зазначив координатор центру допомоги АТО Володимир Шамрай.
Нагадаємо указ вступив у дію 12 травня 2018 року. Документ забезпечить формування системи спортивної реабілітації ветеранів в Україні, доступність занять спортом для осіб із інвалідністю. Також він передбачає розширення мережі спортзалів та забезпечення доступності протезів для заняття спортом. Окремо в Указі передбачено залучення учасників бойових дій до спортивних змагань та інших заходів, зокрема міжнародних, проведених за участю країн-членів НАТО.
Новини за темою
Президент України відзначив 18 українських захисників державними нагородами
11 квітня 2022
Президент України Володимир Зеленський відзначив 18 українських захисників державними нагородами. З них 5 - військовослужбовці Збройних Сил України. Відповідний Указ підписав глава держави напередодні, 10 квітня. Нагороди отримали за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і самопожертву у волонтерській діяльності. У Збройних Силах України: Нагородити орденом «За мужність» II ступеня БРАТІШКА Дмитра Володимировича — полковника Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня БОРДЮГА Олександра Васильовича — майора НЕСТЕРЧУКА Сергія Володимировича — підполковника РАЙСЬКОГО Вадима Анатолійовича — полковника Нагородити орденом Данила Галицького МАКСИМОВА Олексія Михайловича — лейтенанта У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України: Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня ЄРЕСЯ Дениса Ілліча — майора КЛИМЕНКА Віталія Володимировича — майора ШЕРЕМЕТА Бориса Юрійовича — підполковника У Національній поліції України: Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня ПІДГАЙНОГО Олександра Юрійовича — полковника поліції Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня КУПРІЯНОВА Дмитра Анатолійовича (посмертно) — старшого сержанта поліції Нагородити орденом Данила Галицького ГУЗЯ Віталія Анатолійовича — полковника поліції ЩЕБЕТУНА Сергія Володимировича — підполковника поліції Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня ДОВБАША Миколу Васильовича — старшого лейтенанта поліції КОСТЮЧИКА Сергія Андрійовича — капітана поліції Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни» БОГДАНОВСЬКОГО Сергія Олександровича — старшого лейтенанта поліції ЗУБОВА Вячеслава Олеговича — капітана поліції КУНИЦЬКОГО Олександра Юрійовича — лейтенанта поліції ПІНЧУКА Михайла Ігорьовича — лейтенанта поліції.
Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови – Президент
10 березня 2022
Президент України Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке постраждало внаслідок російського вторгнення. «Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйновано. Дуже швидко й дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку», – повідомив він у звернені. За словами Глави держави, після реалізації цієї програми Чернігів, Суми, Охтирка, Житомир, Ізюм, Маріуполь та інші українські міста не бачитимуть навіть сліду від російського вторгнення. «Найкращі архітектори. Найкращі компанії. Найкращі проекти – для кожного міста! Я хочу сказати про це на прикладі Харкова. Нашого Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання. Найстрашніші з часів Другої світової війни… Площа Свободи буде такою, що там буватимуть усі – ми, європейці! Полтавський шлях, Білгородське Шосе, вулиця Мироносицька. Обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, університет Каразіна, Палац праці, бібліотека Короленка...Ми все відбудуємо! Я особисто вам обіцяю», – сказав Президент.
Президент України підписав Указ про загальну мобілізацію
25 лютого 2022
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про загальну мобілізацію. «У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України постановляю оголосити та провести загальну мобілізацію»,- йдеться в тексті Указу. Мобілізацію проведуть на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва. Мобілізація проводиться упродовж 90 діб із дня набрання чинності цим Указом. Більше у тексті Указу.
Глава держави утворив Раду з молодіжних питань – указ
13 вересня 2021
Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 462/2021, яким утворив Раду з молодіжних питань. Вона функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при Главі держави. Рада створюється з метою сприяння розвитку потенціалу молоді, її самореалізації та активної участі в суспільному житті й ухваленні рішень щодо молодіжної політики. Передбачається, що серед завдань Ради буде сприяння розбудові молодіжної інфраструктури. До складу цього органу заплановано залучити лідерів молодіжних рухів та організацій, спортсменів, засновників молодіжних соціальних ініціатив, діячів культури. Згідно з указом, у місячний строк на розгляд Президента України мають бути подані пропозиції щодо персонального складу Ради, а також проєкт Положення про неї. Указ Президента України №462/2021 "Про Раду з молодіжних питань"
Понад 1,9 млн грн на сімейний відпочинок учасників АТО та їхніх родин виділили з обласного бюджету
7 Червня 2021
За кошти обласного бюджету у межах реалізації обласної Комплексної програми соціальної підтримки АТО/ООС передбачається надання компенсації за послуги з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (у тому числі поранених бійців-добровольців) та членів їхніх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО, Героїв Небесної Сотні. У 2021 році на зазначену мету передбачено понад 1,9 млн грн з розрахунку 1,5 тис. грн на особу. Для того, щоб скористатися послугами сімейного відпочинку, слід звернутися до органу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання одержувача.
Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)
3 Червня 2021
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) нагадує про конкурс стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва, які відповідають умовам для визнання їх основними засобами. Підприємці-учасники АТО (ООС) можуть отримати фінансування витрат (частини витрат) на реалізацію стартап-проєкту шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА. Перелік документів необхідних для участі у конкурсі з підтримки стартап-проєктів: 1. Стартап-проєкт який має містити такі розділи: - Зміст ідеї. Опис проєкту, суспільна значимість, вид економічної діяльності, якому відповідає проєкт. - Конкретний напрямок використання наданих коштів. - Очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації стартап-проєкту (загальний обсяг стартап-проєкту не повинен перевищувати 5 сторінок). 2. Декларація доброчесності учасника згідно з формою (додаток). 3. Виписка із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 4. Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 20 червня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419. Розмір видатків на реалізацію стартап проєкту для однієї фізичної особи-підприємця не може перевищувати 50 тис грн і надається не частіше 1 разу на два роки (24 місяці). Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.
Для учасників АТО (ООС) оголосили конкурс стартап-проєктів
20 травня 2021
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) інформує про оголошення конкурсу стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва, які відповідають умовам для визнання їх основними засобами. Підприємці-учасники АТО (ООС) зможуть отримати фінансування витрат (частини витрат) на реалізацію стартап-проєкту шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА. Перелік документів необхідних для участі у конкурсі з підтримки стартап-проєктів: 1. Стартап-проєкт який має містити такі розділи: - Зміст ідеї. Опис проєкту, суспільна значимість, вид економічної діяльності, якому відповідає проєкт. - Конкретний напрямок використання наданих коштів. - Очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації стартап-проєкту (загальний обсяг стартап-проєкту не повинен перевищувати 5 сторінок). 2. Декларація доброчесності учасника згідно з формою (додаток). 3. Виписка із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 4. Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 20 червня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419. Розмір видатків на реалізацію стартап проєкту для однієї фізичної особи-підприємця не може перевищувати 50 тис грн і надається не частіше 1 разу на два роки (24 місяці). Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.
Учасників АТО (ООС) запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проєктів
18 травня 2021
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації інформує, що триває конкурс інвестиційних проєктів задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) - у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Підприємці-учасники АТО (ООС) зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам: - мати статус учасника АТО (ООС), підтверджений відповідним офіційним документом; - мати офіційну реєстрацію місця проживання на території Львівської області; - є/були учасниками проєкту Міжнародного фонду “Відродження” “Новий відлік” та/або інших проєктів (програм), що передбачають навчання і супровід фізичних осіб-підприємців на етапах започаткування та ведення підприємництва. Фізичні особи-підприємці, які не є учасниками жодного із наведених вище проєктів (програм), участь можуть брати виключно за умови посвідчення відповідним банківським документом наявності на поточному чи будь-якому іншому банківському рахунку такої фізичної особи-підприємця коштів у сумі не меншій, ніж 20% від розміру заявленого кредиту. Кредити надаються фізичним особам-підприємцям учасникам АТО (ООС) на: - придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення, а також оборотних засобів (сировини, комплектуючих, продукції (товарів) для роздрібної та гуртової торгівлі); - модернізацію технологічного процесу виробництва; - розроблення нових видів продукції (товарів); - промоцію бізнесу і пошук ринків збуту. Перелік документів на участь у конкурсі: 1) Інвестиційний проєкт, що має містити такі розділи: - вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад; - конкретний напрям використання кредитних коштів; - очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проєкту; - очікувані ринки збуту продукції та послуг. 2) Письмова згода фінансово-кредитної установи щодо надання кредиту; 3) Декларація доброчесності учасника (додаток 1) 4) Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР); 5) Довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. Розмір кредиту, за яким погашатимуться відсотки, не може перевищувати 300 тис гривень, термін - не більше ніж 3 роки. Відшкодуванню підлягає частина відсоткової ставки за кредитом, яка рівна розміру 1,5 облікової ставки НБУ на дату підписання генерального договору з кредитно-фінансовою установою. Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з: АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк», АТ «ОКСІ БАНК». Документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.
Фермерство як бізнес: історії успіху ветеранів АТО/ООС
16 квітня 2021
Ветерани, отримавши бойовий досвід на Донбасі, часто вирішують розпочати нове життя із власної справи. Вони відкривають кав’ярні, майстерні, започатковують креативні й освітні проекти, а також розпочинають свій аграрний бізнес. Завдання департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – допомогти їм стати професіоналами, показати важливість їхніх господарств не лише для них, а для всього українського суспільства. Упродовж 2016-2020 років в області діяла Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області, одним із напрямів якої було пільгове кредитування на започаткування чи розвиток аграрного бізнесу. Цією програмою скористались 7 учасників бойових дій на Сході України та отримали кошти на започаткування власної справи з вирощування полуниці, малини, лохини, ірландських троянд, зелені (базиліку) та овочів, розведення овець, вирощування курей-бройлерів та молодняка великої рогатої худоби. Власною історією успіху поділився Андрій Дробіт, який після повернення додому розпочав свою власну справу з вирощування ірландських троянд та зелені. Кошти, отримані від продажу квітів, вклав у будівництво теплиці, а за отримані кредитні кошти придбав котел для обігріву. «З нуля все починалося, досвіду взагалі не було, але було бажання, тому в принципі складного нічого не має, працювати треба. Наразі маємо посаджену лаванду та 5200 туй смарагдових. А також залежно від сезону, вирощуємо салат, огірки та ірландську троянду еустому розсаду якої замовляли аж у Голландії», — розповідає Андрій. Ще одне успішне фермерське господарство “Еко-Ранчо Сабадаш”, яке створив учасник АТО (ООС) Ігор Сабадаш та розпочав свій бізнес з вирощування гусей, а сьогодні займається вирощуванням молодняка великої рогатої худоби. Торік чоловік отримав півмільйона гривень кредитних коштів для розширення ферми та придбав 15 голів корів абердин-ангуської породи та шароле. «Свій бізнес розпочав з вирощування гусей, однак в процесі зрозумів, що потрібні великі кошти для зміни технічних приміщень з їх утримання. Розведення великої рогатої худоби є для нас додатковим напрямом, з якого можна отримувати прибуток і розвиватись», - розповідає Ігор Сабадаш. Крім цього, великою допомогою для учасників АТО (ООС) було те, що вони мали змогу скористатися й іншими грантами і отримати можливість розвивати улюблену справу на рідній землі. Учасникам АТО (ООС) мають переваги при відборі претендентів на участь в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. Нагадуємо, що з метою сприяння розвитку суб’єктів мікро- та малого аграрного бізнесу в області розпочато реалізацію Комплексної програми, на яку в 2021 році виділено 20,3 млн.грн.
Учасникам АТО/ООС нагадують щодо можливості навчання з розвитку власної справи
7 квітня 2021
Університет банківської справи у співпраці з Мінветеранів проводить навчальний курс «Власна справа» для учасників та учасниць АТО/ООС в межах проєкту «VETERAN START-UP EDUCATION». Мета курсу: - надати практичні знання щодо створення інтегрованої моделі бізнесу; - сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС; - розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах; - мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи; - допомогти реалізувати start-up; - надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проект на обласний конкурс стартапів з ціллю отримати фінансування на його реалізацію. Упродовж 15 навчальних модулів учасники курсу здобудуть прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі, як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанують практичні інструменти для ведення бізнесу та побудують бізнес-модель свого стартапу. Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконують завдання та консультуються для правильної побудови власної бізнес-моделі і кінцевого пітчингу свого проекту перед конкурсною комісією. За результатами успішного закінчення курсу, всі учасники отримають сертифікат Університету банківської справи. Найкращі проекти зможуть взяти участь в обласному конкурсі стартапів та отримати фінансування на його реалізацію. Заяви приймаються районними відділами соціального захисту до 20 квітня 2021 року. Початок навчання 5 травня 2021 року. Партнери проекту: Львівська обласна державна адміністрація, управління соціального захисту ЛМР, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, ГО «Академія соціально-економічних ініціатив», IQholding, АТ «Кредобанк», АТ «ОТР Банк», АБ «Укргазбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», КС «Галичина», ГС «Фонд розвитку банківської освіти та науки», ГО «Центр «Кроки», БФ «Там де живе надія», ГО «Діловий Клуб «Партнер», Бізнес школа УБС. Контактна особа від Університету банківської справи: к.е.н, доцент кафедри фінансового консалтингу і банківництва, начальник відділу фандрайзингу УБС Ярина Танчак, 0974434264, Email: jarunatanchak@ukr.net.
Володимир Зеленський утворив Раду з питань розвитку професійно-технічної освіти
31 березня 2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 130/2021 «Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійної (професійно-технічної) освіти». Документ має на меті сприяння модернізації системи професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до потреб ринку праці, міжнародних стандартів і практик для забезпечення реалізації права громадян на якісну та доступну професійну (професійно-технічну) освіту, а також створення умов для формування й розвитку актуальних професійних компетентностей людини для її успішної професійної діяльності та самореалізації. Зокрема, цим указом утворена Рада з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти як консультативно-дорадчий орган при Президентові України та затверджене Положення про неї. Рада утворюється у складі голови, двох заступників голови та інших членів Ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах. Персональний склад Ради затверджує Глава держави. Основними завданнями Ради є: моніторинг розвитку професійної (професійно-технічної) освіти; аналіз та удосконалення законодавства України у цій сфері; вивчення тенденцій розвитку ринку праці та прогнозування пріоритетних напрямів і шляхів розвитку освіти; розробка пропозицій щодо формування сучасних професійних компетентностей у сфері професійної (професійно-технічної) освіти тощо. Керівникові Офісу Президента України доручається подати у двотижневий строк пропозиції щодо персонального складу Ради. Кабінет Міністрів має забезпечити розробку та затвердити до 1 вересня поточного року державну цільову програму розвитку професійної освіти на період до 2027 року, спрямовану на модернізацію системи професійної та професійно-технічної освіти. Програма повинна передбачати заходи щодо вдосконалення системи професійної (професійно-технічної) освіти України та запровадження кращої моделі фінансування діяльності відповідних закладів з урахуванням реальних потреб для забезпечення здобуття сучасних професій. Має відбутися оновлення змісту такої освіти, серед іншого шляхом розробки та затвердження нових державних стандартів, упровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання, забезпечення здобувачів професійної освіти сучасними підручниками (посібниками) та їхніми електронними версіями. Також має передбачатися запровадження ефективних механізмів проходження виробничого навчання, виробничої практики відповідно до актуальних вимог професійних стандартів. Крім того, повинне відбутися оновлення програм підвищення кваліфікації для викладачів, педагогів професійного навчання, майстрів виробничого навчання таких закладів освіти, а також підвищення престижності їхньої праці, зокрема шляхом запровадження мотиваційних фінансових інструментів оплати праці. Також уряд має опрацювати питання щодо підвищення розміру стипендіального забезпечення учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та розглянути можливість передачі державних закладів професійної освіти у комунальну власність.
Учасників АТО/ООС запрошують на навчальний курс з розвитку власної справи
12 березня 2021
Університет банківської справи у співпраці з Мінветеранів проводить навчальний курс «Власна справа» для учасників та учасниць АТО/ООС в межах проєкту «VETERAN START-UP EDUCATION». Мета курсу: - надати практичні знання щодо створення інтегрованої моделі бізнесу; - сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО /ООС; - розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах; - мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи; - допомогти реалізувати start-up; - надати менторський супровід учасникам та допомогти їм підготувати бізнес-проект на обласний конкурс стартапів з ціллю отримати фінансування на його реалізацію. Упродовж 15 навчальних модулів учасники курсу здобудуть прикладні знання з особистого розвитку та самореалізації в соціумі, як особистості, бізнес-процесів, роботи з командою, фінансів, залучення інвестицій в бізнес, управління проєктами та грантової діяльності, опанують практичні інструменти для ведення бізнесу та побудують бізнес-модель свого стартапу. Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів відомих компаній за допомогою гостей – успішних підприємців, представників бізнесу та фінансових структур. Між модулями учасники виконують завдання та консультуються для правильної побудови власної бізнес-моделі і кінцевого пітчингу свого проекту перед конкурсною комісією. За результатами успішного закінчення курсу, всі учасники отримають сертифікат Університету банківської справи. Найкращі проекти зможуть взяти участь в обласному конкурсі стартапів та отримати фінансування на його реалізацію. Заяви приймаються районними відділами соціального захисту до 20 квітня 2021 року. Початок навчання 5 травня 2021 року. Партнери проекту: Львівська обласна державна адміністрація, управління соціального захисту ЛМР, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, ГО «Академія соціально-економічних ініціатив», IQholding, АТ «Кредобанк», АТ «ОТР Банк», АБ «Укргазбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», КС «Галичина», ГС «Фонд розвитку банківської освіти та науки», ГО «Центр «Кроки», БФ «Там де живе надія», ГО «Діловий Клуб «Партнер», Бізнес школа УБС. Контактна особа від Університету банківської справи: к.е.н, доцент кафедри фінансового консалтингу і банківництва, начальник відділу фандрайзингу УБС Ярина Танчак, 0974434264, Email: jarunatanchak@ukr.net.