Для юристів та адвокатів організували тренінг щодо земельних питань

5 вересня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Спеціальну підготовку юристів та адвокатів щодо питань земельного права для системи Безоплатної правової допомоги розпочали Програма Land Transparenсy та Координаційний центр з надання правової допомоги Мін’юсту.

У триденному тренінгу, який відбувся у Києві, участь взяв 21 юридичний радник системи правової допомоги. Загалом до грудня цього року кваліфікацію підвищать у земельній тематиці близько 400 працівників та адвокатів системи Безоплатної правової допомоги, юристів незалежних правозахисних організацій, юристів та працівників органів місцевого самоврядування, громадських радників, нотаріусів тощо з трьох областей – Київської, Львівської та Миколаївської.

У цей же час було організували також 2-денну робочу зустріч «Методологія підготовки та проведення правопросвітницьких заходів». Уже до кінця жовтня 2018 відбудеться близько 30 виїздів мобільних груп  у райони згаданих областей – для консультування громадян з питань земельних відносин та проведення правопросвітницьких заходів.

Окрім підготовки фахівців та виїзних консультацій, заплановано поширити інформаційні матеріали для власників паїв, фермерів та органів місцевого самоврядування, а також створити та актуалізувати (до серпня 2019) близько 60 типових правових консультацій із земельних питань для бази «WikiLegalAid». 

До переліку питань, які викладалися в ході тренінгу, увійшли, зокрема, такі теми: «Земельна ділянка с/г призначення як об’єкт цивільних прав», «Правочини з земельними ділянками с/г призначення. Особливості приватизації та спадкування земельної ділянки», «Захист прав землевласників та землекористувачів у досудовому та судовому порядку», «Практика ЄСПЛ щодо захисту прав на земельну ділянку. Конституційна скарга як можливість захисту прав», «Екологія землекористування або еколого-правове регулювання раціонального використання земельних ресурсів», «Тенденції земельного законодавства: на що чекати землевласникам та землекористувачам» та блок «soft skills» (навички тренерської роботи). Розгляд кожної теми передбачав роботу з практичними кейсами.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook