На Стрийщині стартував мистецький проект «Ремінісценції.UA»

14 жовтня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, у День Захисника України, у Народному домі смт. Дашава Стрийського району стартував проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ». Проект відбуватиметься на території області впродовж двох місяців.

Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко,  а також балет “Життя”.

Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України. Мета  проекту - реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо.

Проект відбуватиметься  впродовж жовтня-листопада та побуває в різних містах Львівської області. Відтак, вже 15 жовтня, о 16 год  мультимедійне дійство «Ремінісценції.UA» презентують у Червонограді.

За словами автора проекту Народної артистки України Ірини Мазур, «Ремінісценції.UA» - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас -  про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну».

Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook