Мистецький проект "Ремінісценції" презентували на Городоччині
Сьогодні, 25 листопада, в межах відзначення Дня Гідності та Свободи, у Народному домі Городка відбулась презентація мистецького проекту "Ремінісценції.UA".
Проект «Ремінісценції.UA» історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України, про те, хто, як і навіщо у продовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації.
Режисер та автор проекту – народна артистка України - Ірина Мазур.
Учасники проекту: актори балету «Життя», вокалісти: Назар Савко (лауреат телепроекту «Голос Країни», Ірина Доля (співачка, композитор, лауреат міжнародного фестивалю «Зелена Гура»).
Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє!».
Новини за темою
20 вересня у Городку проведуть земельний аукціон
9 вересня 2021
20 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства знаходяться: - на території Городоцької ТГ (Угринівська с. р.) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 0,82 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2341,34 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/72410 . Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6. (сесійний зал Городоцької міської ради). Початок земельних торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. Останній день прийому заяв 14 вересня 2021 р. до 16 год. 30 хв. Як зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман, усю необхідну інформацію про аукціони, а саме - перелік земельних ділянок, дати проведення аукціонів, площа ділянок, стартова ціна тощо можна знайти на сайті Держгеокадастру.
На Городоччині освятили камінь на місці зведення монументу до 100-річчя Вовчухівської наступальної операції
25 лютого 2019
24 лютого у селі Вовчухи заклали капсулу на місці зведення монумента на честь Вовчухівської офензиви - наступальної операції, яку у лютому 1919 року здійснили бійці Української Галицької армії. Пам’ятний знак постане на території села, при в’їзді з міжнародної траси Львів-Шегині. Монумент планують збудувати вже цього року. На цей проект передбачили кошти з обласного бюджету. На урочистості з нагоди початку будівництва зібралася громада усього села. Символічну капсулу заклали голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, голова районної ради Володимир Більовський. Перед присутніми також виступили директор меморіально-пошукового центру “Доля” Святослав Шеремета та голова Долинянської сільської ради Ірина Тирпак. Закладення пам’ятної капсули освятили місцеві священики - отець Степан Целень та отець Роман Федишин. На місці урочистостей присутні спільно помолилися та поклали квіти.
Проект "Ремінісценції.UA" представили на Перемишлянщині
17 грудня 2018
15 грудня у м. Бібрка на Перемишлянщині представили проект "Ремінісценції.UA". Це історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України, про те, хто, як і навіщо у продовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації. Привітав гостей та артистів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. "Ремінісценції.UA" - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відео інсталяція. Режисер та автор проекту – народна артистка України Ірина Мазур. Мета "Ремінісценції.UA" - повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Концепція проекту - "Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє!"
На Жовківщині презентували проект «РемінісценціїUA»
4 листопада 2018
Сьогодні,4 листопада, стартував проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ». Серед почесних гостей був і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. «У цьому проекті - вся наша історія, це шлях наших батьків, дідів, прадідів. А від нас сьогодні залежить куди іти. Страшну сторінку української історії треба перегорнути і почати писати нове майбутнє, де Україна серед цивілізованих, декморатичних європейських країн. Ми маємо шанс піти вперед і відірватися від Москви. Цей проект на часі, адже дає розуміння як не повторити помилок минулого», - зазначив Олег Синютка. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо. Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".
Мистецький проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ» стартував на Сколівщині
4 листопада 2018
У суботу, 3 листопада, у районному народному домі "Бескид" м. Сколе стартував проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ». Серед почесних гостей голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомира Мандзій. Участь в заході взяли голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Янко, заступники голови райдержадміністрації, духовенство, керівники та представники державних установ, організацій, працівники закладів культури району, освітяни, громадськість Сколівщини. У вітальному слові голова облдержадміністрації висловив слова вдячності учасникам мистецької програми, а також закликав щирими та гучними аплодисментами віддати шану всім українським воїнам, які зараз героїчно боронять кордони нашої держави на її східних рубежах. «Сьогодні ми всі маємо можливість бути тут, завдяки армії, завдяки великій історії, великій історії великого народу. Я дуже б хотів, щоб наша історія, наша віра і наша пам'ять не дала можливості розвернути країну в іншу сторону. Щоб ми серце до серця, плече до плеча йшли в Європу, в НАТО, геть від Москви, вперед за Україну», - наголосив Олег Синютка. «Ремінісценції.UA» - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас - про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну». Проект триває впродовж жовтня-листопада на території Львівщини. Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко, а також балет “Життя”. Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України. Мета проекту - реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо. Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".
На Стрийщині стартував мистецький проект «Ремінісценції.UA»
14 жовтня 2018
Сьогодні, у День Захисника України, у Народному домі смт. Дашава Стрийського району стартував проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ». Проект відбуватиметься на території області впродовж двох місяців. Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко, а також балет “Життя”. Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України. Мета проекту - реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо. Проект відбуватиметься впродовж жовтня-листопада та побуває в різних містах Львівської області. Відтак, вже 15 жовтня, о 16 год мультимедійне дійство «Ремінісценції.UA» презентують у Червонограді. За словами автора проекту Народної артистки України Ірини Мазур, «Ремінісценції.UA» - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас - про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну». Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".
На Львівщині відбудеться XIV Міжрегіональний фестиваль-конкурс "Пісні незабутого краю"
5 жовтня 2018
У неділю, 7 жовтня, з 10:00 години і впродовж дня у м. Городок в Районному Народному домі відбудеться традиційний XIV Міжрегіональний фестиваль-конкурс "Пісні незабутого краю". Мета фестивалю - виявлення і підтримка талановитих виконавців, популяризація, пошук і відродження творів українського музичного мистецтва Закерзоння. «Пісні незабутого краю» започаткували у 2001 році. У фестивалі беруть участь артисти з різних областей України, а також Польщі, Словаччини. Від року заснування головою журі фестивалю-конкурсу є Народна артистка України, лауреат Шевченківської премії, професор Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка Марія Байко. Гімном поетично-пісенного конкурсу упродовж всіх років святкування є пісня на вірші Василя Хомика, музика Лесі Гуріної «Фестивальна». Організаторами фестивалю виступають Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи, Городоцька районна рада, Городоцька райдержадміністрація, Городоцька міська рада, Об'єднання товариства депортованих українців «Закерзоння», Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Городоцькі районні суспільно-культурні товариства «Лемківщина», «Надсяння», «Холмщина».
Індустріальний парк "Захід Ресурс" включили до Реєстру промислових парків
26 вересня 2018
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України включило до Реєстру промислових парків індустріальний парк "Захід Ресурс" (Городок Львівської обл.) Ініціатором створення ІП "Захід Ресурс" на земельній ділянці 20,7662 га є ТОВ "Євро-Інвест-Холдинг" (Городок Львівської обл.), Заявлений термін функціонування парку - 30 років. Мета створення ІП - формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики та надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону. Пріоритетними для розміщення будуть виробництво харчових продуктів і безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів; оброблення деревини та виробництво виробів з деревини, машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування; логістичні послуги. За попередніми розрахунками, на території індустріального парку може бути створено до 1625 нових робочих місць. Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій; оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини; машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги.
На Львівщині відзначили 805-ту річницю з дня заснування Городка
24 вересня 2018
У неділю, 23 вересня,Городок урочисто відзначив 805-ту річницю з дня заснування. Мешканців та гостей привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. “Ми повинні бути вдячні хлопцям, які за тисячу кілометрів від Городка, Львова захищають нас. Ми повинні пам’ятати, що війна ще не завершена, наша армія сьогодні нагодована, одягнута, озброєна, яка здатна захистити державу. Нині складний час, але заради тих людей, які воюють, які стояли на Майдані ми мусимо зробити усе, щоб наша держава розвивалась” ,– зазначив очільник області. У межах заходу творчі колективи району презентували мистецьку програму. Довідково: Городок — місто районного значення Городоцького району Львівської області, районний центр. Розташоване над річкою Верещицею, лівою притокою Дністра, за 25 км від Львова.
Правоохоронці викрили злочинця, який підпалив державні прапори в Городку
23 травня 2018
Співробітники Служби безпеки та Нацполіції в межах оперативної роботи встановили особу та затримали хулігана, який вчора, 22 травня, підпалив два прапори України біля пам’ятника жертвам політичних репресій у Городку. Встановлено, що о 22:20 год, на площі між майданом Гайдамаків та вул. Леся Мартовича у Городку, з хуліганських спонукань мешканець Сумська області, 1987 р. н. на пам’ятнику жертвам політичних репресій підпалив запальничкою два Державні прапори. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Громада Львівщини вдячна правоохоронцям за сумлінне виконання ними службових обов′язків із забезпечення громадського порядку.