Мистецький проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ» стартував на Сколівщині

4 листопада 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 3 листопада,  у районному народному домі  "Бескид" м. Сколе  стартував проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ».  Серед почесних  гостей  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій  облдержадміністрації Мирослава Туркало, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Любомира Мандзій. Участь в заході взяли голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Янко, заступники  голови райдержадміністрації, духовенство, керівники та представники державних установ, організацій, працівники  закладів культури району, освітяни, громадськість Сколівщини.

У вітальному слові голова облдержадміністрації  висловив слова вдячності учасникам мистецької програми, а також закликав  щирими та гучними аплодисментами віддати шану всім українським воїнам, які  зараз героїчно боронять кордони нашої держави на її  східних рубежах.

«Сьогодні  ми всі маємо можливість бути тут,  завдяки армії,  завдяки  великій історії,  великій історії великого народу. Я дуже б хотів, щоб наша історія, наша віра і наша пам'ять не дала можливості розвернути країну в іншу сторону. Щоб ми серце до серця, плече до плеча йшли в Європу, в НАТО, геть від Москви, вперед за Україну»,  - наголосив Олег Синютка.

 «Ремінісценції.UA» - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас -  про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну». Проект триває впродовж жовтня-листопада на території Львівщини.

Мистецьку програму презентують  українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко,  а також балет “Життя”. Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України. Мета  проекту - реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Проект розкриває сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо.

Концепція проекту - «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook