Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Державою Ізраїль

28 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 січня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зустрівся з представником організації Натів в Західному регіоні Україні, консулом Посольства Держави Ізраїль в Україні Максимом Шмагіним.

«Я хочу висловити слова великої шани і пам’яті за тим народом, який був підданий знищенню. І це є наша спільна історія, бо український народ також постійно перебував під пресом. Ми повинні пам'ятати про ці дні, про цих людей для того, щоб ці уроки спільної історії не повторилися в майбутньому. Ми зараз маємо усі можливості для того, щоб активізувати нашу спільну роботу, особливо в контексті підписання між Україною та Державою Ізраїль угоди про зону вільної торгівлі. Це має стати новим поштовхом нашої співпраці», - зазначив Ростислав Замлинський.

Увагу присутніх зосередили на економічному зростанні Львівської області та ознайомили присутніх із програмами, за допомогою яких учасники АТО відкривають власний бізнес.

У свою чергу, Максим Шмагін подякував за теплий прийом та наголосив, що Держава Ізраїль зацікавлена у налагодженні тісної співпраці між країнами. А також висловив пропозицію організувати Дні ізраїльської культури.

Окрім того, Ростислав Замлинський позитивно відмітив бажання Держави Ізраїль взяти участь у Book Forum та представити здобутки держави.

Також гостей запросили взяти участь у виставці «Агропорт», а також Міжнародному економічному форумі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook