Перший заступник голови Львівської ОДА зустрівся з послом Королівства Нідерландів в Україні

21 лютого 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йеннесом де Молом.

«Ваш візит є підтвердженням, що Україна не є на самоті. Дякую дуже за підтримку з боку Європейського союзу, адже вона дає змогу нашій державі покращити та зміцнити як військовий, так і політичні блоки», - сказав Андрій Годик

Своєю чергою, Йеннес де Мол запевнив, що Нідерланди і надалі підтримуватимуть Україну у всіх сферах.

«Мені дуже приємно перебувати на Львівщині, адже цей регіон має особливий інвестиційний клімат. Саме тому понад 400 нідерландських компаній ІТ сектору отримують послуги з таких міст як Львів та Харків. Інвестиції в економіку Львівщини з боку нідерландських компаній лише підкреслюють важливість вашого регіону для нашої країни. Ми підтримуємо та будемо підтримувати надалі вашу територіальну цілісність та суверенітет», - зазначив посол.

Також він підкреслив, що Почесне консульство Королівства Нідерландів успішно працює у Львові упродовж 25 років і це дуже знаково, як для регіону, так і для країни.

Андрій Годик зазначив, що закордонні інвестори є важливими для нашого регіону.

«Для нас сьогодні дуже важлива довіра інвестора. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб сприяти внесенню інвестицій в регіон. Потенціал Львівщини є не до кінця розкритим у Нідерландах, тому я впевнений, що нашу співпрацю потрібно поглиблювати щораз більше. Ми максимально відкриті та готові до роботи із представниками бізнесу Нідерландів. Збільшення іноземних інвестицій  та відкриття нових підприємств дозволяють створювати нові робочі місця, підвищувати заробітну платню, що є у пріоритеті нашої роботи», - сказав Андрій Годик.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook