Львівські лучники отримали перші здобутки на чемпіонаті України в дивізіоні блочний лук

30 січня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

З 28 січня до 3 лютого  2019 року на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України відбувається чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів.

Станом на сьогодні, свої перші здобутки на чемпіонаті показали львівські лучники в дивізіоні блочний лук. Друге місце в командних змаганнях серед чоловіків (блочний лук) вибороли –  Сергій Атаманенко, Іван Дзядик, Богдан Кіщак.

Третіми в особистих змаганнях (блочний лук) стали: серед чоловіків Іван Дзядик (м.Городок, Львівськоі області), а серед жінок – Катерина Палеха (ЛОО ФСТ «Динамо»).

Зазначимо, що змагання проводяться Міністерством молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної федерації стрільби з лука, НСБ ЛВС МО України. За найвищі нагороди та титул чемпіона України змагаються понад 200 спортсменів, які представлятимуть  14 областей України та м.Київ.

Чемпіонат України є одним з етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, що братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі в чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, який відбудеться 26 лютого – 2 березня 2019 року в м.Самсун, Туреччина.
 

Ключові слова:

лучники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook