Львівські лучники - чемпіони XIV Універсіади України зі стрільби з лука

4 Червня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Впродовж тижня у Львові тривали змагання XIV Універсіади України зі стрільби з лука.

Участь взяли 143 студенти, що представляли команди 8 областей. У загальнокомандному підсумку із результатом 1192 очки Львівська область здобула перше місце, значно випередивши свої конкурентів, - Сумську та Харківську області, які посіли друге і третє місце з результатом 805 та 770 очки відповідно.

Загалом львів’яни завоювали 12 нагород різного гатунку. Найрезультативнішим у стрільбі з блочного лука серед чоловіків став інтерн ЛНМУ імені Данила Галицького Святослав Дуліба, а у змішаних парах – студенти ЛДУФК імені І.Боберського Борис Букатевич, Олег Півень, Ірина Шмульська та студентка ЛНУВМ ім. С.Гжицького Олександра Кукурудзяк, які разом вибороли 5 золотих нагород.

За підсумками змагань також визначили склад національної студентської збірної, що представлятиме Україну на XXX Всесвітній літній Універсіаді в італійському Неаполі, до складу якої увійшли львів’янка Олександра Кукурудзяк та львів’янин Олег Півень.

Зазначимо, що учасники Універсіади змагались у категорії класичний та блочний лук на стрілецькому полі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи “Електрон”. Вправи виконувались на дистанції 50 та 70 метрів відповідно.

Переможців і призерів змагань нагородили начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, голова Федерації стрільби із лука Львівської області Олександр Калініченко та головний суддя змагань Надія Кокот.

“Напевно, як самі спортсмени, так і їх тренери, завжди хочуть перемагати. Але для цього важливо не лише уміння влучно стріляти, але й уміння опанувати стрес, здолати втому і адаптуватись до умов місця проведення. Минула універсіада відбувалась у Харкові і там наша команда була другою. Цьогоріч, у рідних стінах нам вдалось перевершити усіх своїх суперників. Сподіваюсь, що не гірший результат наших представників чекатиме і на Всесвітній універсіаді у італійському Неаполі,” – прокоментував проведення змагань начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід на Львівщині організували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація стрільби із лука Львівської області у співпраці із управлінням фізичної культури і спортом Львівської облдержадміністрації.

Ключові слова:

лучники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook