«Золота осінь-2020»: усе золото змагань у лучників Львівщини

14 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 вересня, в центрі міста Львова, на території музею "Палац Потоцьких", завершились фінальні поєдинки 57-х міжнародних змаганнях "Золота осінь 2020".

Протягом шести днів за нагороди боролись майже 160 спортсменів із 29 команд.

«Золота осінь Львова — це один з головних наших спортивно-іміджевих проектів, тому ми і надалі будемо докладати максимум зусиль, аби ці змагання відбувались на найвищому рівні та  увійшли до топ-переліку календаря європейської федерації стрільби з лука», — зауважив на церемонії нагородження начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Серед чоловічих команд золото вибороли лучники Львівської школи вищої спортивної майстерності у складі Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та Олександра Бойка.

Друге місце за командою Чернівці-1, а бронза за командою другою командою львів‘ян у складі Ярослава Мокринського, Михайла Островського, Максима Поповича.

Серед жіночих команд не було рівних львів’янкам: за нашими лучницями усі призові місця. Зокрема, на першій сходинці команда у складі Вероніки Марченко, Соломії Гнип та Катерини Соколенко. Срібло за командою Ксенії Антонової, Вікторії Бавшиної та Соломії Трапезнікової.

Бронза за представницями Львівської школи вищої спортивної майстерності Ольгою Сенюк, Жанною Наумовою та Катериною Шабалітовою.

Серед змішаних команд переможцями стали лучники Львівської школи вищої спортивної майстерності Маркіян Івашко та Ольга Сенюк. Срібло за львів’янами Веронікою Марченко та Юрієм Гавелком. Бронза за збірною регіонів у складі Софії Новіцької та Микиткою Кравчуком.

В індивідуальних змаганнях серед жінок переможницею стала львів‘янка Соломія Гнип. На другому місці Софія Новіцька з Черкас, а на третьому сумчанка Поліна Родіонова. В особистих змаганнях серед чоловіків переміг Маркіян Івашко зі Львова. Друге місце в Микити Кравчука з Харкова, а третім став Іван Кожокарь з Чернівців.

Під час фінальної частини переможцям вручили сертифікати та подяки гостям турніру - представнику команди Люксембургу та суддям з Польщі. Всі переможці отримали ексклюзивні медалі та подарунки від партнерів.

Ключові слова:

золота осіньлучники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook