На Яворівщині освятили капличку університету внутрішніх справ

8 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 лютого, на території навчально-тренувального відділу «Верещиця» відбулась Божественна літургія та чин освячення каплиці «Покрови Пресвятої Богородиці» Львівського державного університету внутрішніх справ.

В урочистостях взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Це дуже важливай, пам'ятний день. Відтепер завжди, коли неспокійно, ви маєте куди прийти, попросити в Бога поради, Божої ласки. Переконаний, ця капличка допомагатиме виховувати у майбутніх правоохоронців почуття відповідального служіння державі. Перед вами стоять непрості завдання - розпізнати тих, хто ганьбить нашу країну. Не давайте їм спуску. Стояти на боці закону - означає стояти на боці громади. За те, щоб ми жили чесно, вмирають наші захисники. Не дозвольте нікому зазіхати на вибір українського народу, який ми зробили ще під час Революції Гідності. Його ми маємо захистити», - наголосив очільник області. 

У межах заходів присутні вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули за Україну, поклавши квіти до Меморіалу пам’яті.

Зазначимо, 14 жовтня 2016 року в НТВ «Верещиця» відбулася церемонії відкриття Меморіалу пам’яті правоохоронцям, які загинули за Україну, та закладання наріжного каменю під будівництво каплиці «Покрови Пресвятої Богородиці».

Обряд освячення здійснювали Димитрій - Митрополит Львівський і Сокальський та Яків - архієпископ Дрогобицький і Самбірський. 

Довідково.

Навчально-тренувальний відділ «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ є Структурним підрозділом Львівського державного університету внутрішніх справ Львівської області, де загартовуються, навчаються, несуть службу курсанти перших курсів факультетів Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, а також здійснюється первинна професійна підготовка поліцейських з ГУНП областей Західного регіону України (Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівецька, Рівненська) з підготовки працівників патрульної поліції, кримінальної поліції, підрозділів слідства, превентивної діяльності.

Всього за період з 2016 року на базі НТВ ЛьвДУВС пройшли первинну професійну підготовку 1259 поліцейських. Освітній процес забезпечується науково-педагогічними працівниками ЛьвДУВС на базі НТВ, де розміщено 20 навчальних аудиторій та 2 лекційних зала, 2 житлових будівлі (гуртожитки), їдальня, стрілецький тир, криміналістичний полігон, спортивний комплекс, всі вище зазначені будівлі та земельна ділянка знаходяться на балансі ЛьвДУВС.

Окрім того, для забезпечення навчання поліцейських є можливість використовувати матеріальну базу 3 навчальних корпусів ЛьвДУВС розташованих у м. Львові.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook