Папський елемозинарій Кардинал Конрад Краєвський на Львівщині освятив місце будови Дому для самотніх бездомних жінок

18 липня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького сьогодні, 18 липня, до Львова прибув Папський елемозинарій (розподілювач милостині) Кардинал Конрад Краєвський, а також Заступник Голови Ради Міністрів, Міністр державних активів пан Яцек Сасін, Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч.

У межах свого візиту делегація спільно з заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом відвідала Архикатедральний Собор Святого Юра, де для гостей організували екскурсію.

Опісля, відбулось освячення площі під будову Дому для самотніх бездомних жінок Згромадження Сестер Альбертинок. Його зведуть на перехресті вулиць Пимоненка та Січинського, що у місті Львові.

Аби віддати шану Героям Небесної Сотні, усі присутні поклали квіти до Меморіалу у центрі міста.

Окрім того, у межах поїздки відбудеться освячення храму і Сімейного центру св. Йоана Павла ІІ, що у селі Сокільники.

Зазначимо, що Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ була започаткована з 24-25 грудня 2011 року, у приміщеннях Українського Католицького Університету була звершена перша Літургія. Згодом відбулося освячення території в с. Сокільники під будівництво храму та каменю, який привезли із базиліки Святого Петра.

У 2017 році на території зведення храму у с. Сокільниках освятили тимчасову каплицю, а згодом звели храм. Також збудували і Сімейний центр. Цим центром опікуватимуться Сестри Альбертинки РКЦ.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook