На Львівщині стартував проект ЄС та Програми розвитку ООН з впровадження сталих енергоефективних рішень

18 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 лютого, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень. 

Відтак, в межах презентації учасникам розповіли про Фонд енергоефективності, як нові можливості реновації житлового сектору, презентували проект ЕС/ПРООН «HOUSES», механізми технічної підтримки для реалізації енергоефективних проектів ОСББ, а також ефективні програми місцевої підтримки термомодернізації багатоквартирних будинків.

Зазначимо, що проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням.

Контактна особа у Львівській області – регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку Ірина Галайко, тел. 050-4163129, e-mail: iryna.halaiko@undp.org.  

Додамо,  що у середині 2019 року очікується, що учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Львівської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook