У польському Ярославі відбулася чергова Комісія з питань транскордонного співробітництва

13 березня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

12 березня у музеї-садибі Орсеттіх у м. Ярослав, Республіка Польща, відбулося засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва що діє в рамках українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС).

Засідання відбулось за участі керівника апарату Львівської ОДА Маріанни Вільшинської, воєводи Підкарпатського Еви Леніарт, старости м. Ярослав Тадеуша Чржана, а також  представників профільних департаментів обох країн, виконавчого директора АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галини Литвин та інших експертів.

В ході засідання Комісії сторони обговорили стан розбудови прикордонної та під’їзної інфраструктури міжнародних автомобільних пунктів пропуску; важливості пришвидшення процедури погодження Міністерством фінансів Республіки Польща договорів на виконання робіт в рамках Договору між Урядом Республіки Польща та Урядом Українипро надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги; перспективних пунктів пропуску, а саме «Лопушанка-Міхновець», «Боберка-Смольник», «Нижанковичі-Мальховичі»; відновлення залізничних сполучень зокрема «Хирів-Загуж» та «Нижанковичі-Перемишль», а також медичну складову транскордонної безпеки.

Окрім цього, з ініціативи української сторони, обговорили питання важливості Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна у фінансовій перспективі 2021-2027, двостороннього співробітництва у сфері захисту навколишнього середовища, поглиблення співпраці в сферітуризму та збереження спільної культурної спадщини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook