Львівська ОДА ініціювала зміни до складу журі з визначення переможців обласної премії в галузі культури

26 листопада 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні відбулась комісія з питань культури, інформаційної політики та промоції обласної ради, на якій розглянули понад 40 робочих питань.

Зокрема, члени комісії розглянули питання, щодо затвердження оновленого складу журі обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

«Наприкінці жовтня Львівська облдержадміністрація звернулася до обласної ради з ініціативою внести зміни до персонального складу журі. Сьогодні постійна комісія з питань культури надала перелік кандидатур для затвердження на президії обласної ради. Я сподіваюсь, що спільно з першим заступником голови Львівської обласної ради ми зможемо вже наступного тижня провести перше установче засідання оновленого складу, на якому будемо розглядати подані заявки від учасників обласної премії», - наголосив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

До слова, склад журі та внесені до нього зміни на розгляд комісії подає департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації для остаточного затвердження президією обласної ради.

«Це найпрестижніша обласна премія, тому цьогоріч її потрібно успішно провести, щоб визначити лауреатів. Урочисте нагородження переможців, має відбутися усередині грудня», - додав Іван Собко.

Ключові слова:

комісіяобласні премії

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook