Для 7-ми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, погодили придбання житла, - рішення Регіональної комісії

20 жовтня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Вчора члени регіональної комісії з питань забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області прийняли рішення про виділення коштів з обласного бюджету коштів для співфінансування закупівлі житла для семи таких дітей.

Надалі житлові об’єкти перевірять відповідно до критеріїв, передбачених Регіональною програмою забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Остаточне рішення про купівлю житла члени комісії розглянуть на наступному засіданні, яке відбудеться в кінці жовтня.

«Загальна вартість сімох об’єктів – 3,1 млн грн, з яких кошти обласного бюджету – 1,3 млн грн, фінансовий ресурс місцевих бюджетів – 1,8 млн грн. Свої пропозиції про потребу у співфінансуванні з обласного бюджету на придбання житла для вказаних категорій дітей надали представники Стрийської, Мостиської, Городоцької, Радехівської територіальних громад спільно з Червоноградською районною державною адміністрацією», - повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

До слова, у поточному році заплановано закупити житло для 33-х дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування у Львівській області. Станом на зараз вже ухвалили рішення про закупівлю житлових об’єктів для 20 осіб з вказаних категорій дітей.

Ключові слова:

житлокомісія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook