Виробники органічної продукції обінялись думками щодо технології органічного виробництва

21 березня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У межах 10 міжнародного форуму AGROPORT WEST LVIV 2019  за участі команди органічних консультантів, зокрема генерального директора "НВП 5 елемент" Володимира Білого, Голови правління спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» Олени Березовської провели дискусійну панель “Технології органічного виробництва”.

Органічне сільськогосподарське виробництво - цілісна багатофункціональна модель господарювання та виробництва органічної продукції, яка забезпечує збалансовану динамічну рівновагу з метою об'єднання економічного зростання та підвищення життєвого рівня з одночасним поліпшенням стану навколишнього середовища. Фермери, що працюють в органічному сільському господарстві  замість синтетичних хімічних засобів захисту рослин та швидкодіючих мінеральних добрив використовують природні методи захисту та органічного підживлення рослин.

Під час панелі порушили питання особливостей технологій органічного виробництва, а також  переваги  органічних продуктів для населення. Адже саме органічні продукти вироблені повністю природним шляхом, а, значить, максимально добре засвоюються нашим організмом. До того ж, вміст корисних вітамінів, мінералів і антиоксидантів, в продукції, вирощеної природним шляхом, істотно вищий, ніж у промислових аналогів, які втрачають свої корисні властивості на етапах виробництва, переробки, упаковки та зберігання.

Під час дискусійної панелі   доповідачами наголошено, що технології органічного виробництва свого роду також є  турботою про навколишнє середовище. Адже при виробництві органічної продукції не забруднюється ґрунт, не відбувається потрапляння в нього пестицидів, гормонів росту та інших вкрай шкідливих речовин, це повністю безпечне для природи виробництво.

 Саме тому, не зважаючи на те, що виробництво органічної сільськогосподарської продукції потребує часу та коштів на стартових етапах, органічний рух є швидкий і надихає на нові кроки та досягнення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook