Нові тренди і можливості туризму обговорили під час панельної дискусії

20 жовтня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

«Все буде туризм! Як рухаємось далі» - такою була перша тема панельної дискусії «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» у межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який триває з 19 до 21 жовтня на «Арені Львів».

Під час презентації заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний зазначив, що Львівщина нещодавно зініціювала створення Асоціації курортів України та наголосив, що Львівська область багата на нацпарки, які пропонують цікаві туристичні маршрути. Окрему увагу звернув на велодозвілля, яке стає все більш популярним в регіоні.

«Туристичні велосипедні маршрути мають один гарний цікавий ефект. Вони, зазвичай, не поміщаються в межах однієї територіальної громади. І це спонукає громади до певної взаємодії. Ми маємо класний проєкт «ВелоБескиди», який будується в межах Трускавецької, Бориславської та Східницької громад, і до кінця року буде реалізований. Добре розуміємо, що на такого роду маршрут, де якісно прокладений шлях, де він є відмаркований, де буде можливість орендувати сам велотранспорт, точно є запит», - зазначив Віталій Загайний.

Внутрішній туризм набирає обертів. Голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів у цьому вбачає і заслугу проєкту «Мандруй Україною», над яким вони працювали у 2020 році. За словами пані Мар’яни, це, зазвичай, була лише промоція туристичних магнітів, тепер візьмуться за їх вдосконалення, бо Державне агентство розвитку туризму віднедавна належить до Міністерства інфраструктури України.

«Міністерство, до якого передано функції формування політики в галузі туризму повинно сформувати підрозділи, які будуть допомагати агентству щодо, власне, формування політики. Ну і звичайно у зв’язку з тим, що ДАРТ має багато викликів, які пов’язані з ліцензуванням туристичних об’єктів, з категоризацією готелів, з програмами, які започаткував Президент України Володимир Зеленський, що стосуються туристичних магнітів, однозначно агентство потрібно інституційно підсилювати», - додав Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, який приєднався до дискусії в онлайн режимі.

Учасниками дискусії були також  в.о. начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник, заступник міського голови міста Івано-Франківськ Петро Шутяк, директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Мережко, старший експерт львівського представництва програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» Василь Хом‘як, який під час виступу зазначив, що у новій програмі на розвиток туристичних проєктів передбачено 40 мільйонів євро.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook