На Agroport West Lviv 2020 презентують інформаційний канал для учасників агропродовольчого ринку @AgroportBot

21 лютого 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У четвер, 27 лютого, в межах роботи XIII форуму Agroport West Lviv 2020 презентують новий інформаційний канал для учасників агропродовольчого ринку. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.  

Telegram-бот (@AgroportBot) - інструмент покликаний вирішити одне з головних завдань — створення єдиного інформаційного каналу для всіх, хто працює або пов'язаний з аграрною галуззю. Він об'єднає тільки перевірених операторів регіону.

Аграрії  Львівщини при бажанні, можуть отримувати новини, анонси заходів та спеціальні пропозиції виключно Львівської області. Всі процеси реєстрації та перевірки максимально автоматизовані. На підставі відкритих даних з YouControl буде згенеровано доручення для підтвердження, що конкретна компанія уповноважує визначеного співробітника діяти від її імені. І це буде підтвердженням того, що надана інформація дійсно правдива.

Щоб отримувати найсвіжішу інформацію Львівщини при першому вході користувачеві достатньо лише обрати відповідний регіон:

- щопонеділка — акційні пропозиції від компаній у регіоні;

- щоп'ятниці — консолідована добірка новин регіону за тиждень;

- щонеділі — анонси подій на наступний тиждень.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook