Редакції друкованих ЗМІ області запрошують до участі у конкурсі журналістики «Четверта влада»

22 березня 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 березня, відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки із редакторами обласних видань. В межах зустрічі розглянули актуальні питання галузі та презентували конкурс підтримки регіональних медіа.

«Щоб видання були незалежними, треба щоб вони мали відповідний фінансовий ресурс . Ми підготували конкурс «Четверта влада», який стосується підтримки незалежних видань. Нам сьогодні дуже важливо формувати незалежну, професійну журналістику»,-  зазначив Олег Синютка.

Про умови конкурсу для учасників зустрічі розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики  Львівської ОДА Андрій Ковальський.

«У конкурсі можуть брати участь редакції друкованих засобів масової інформації Львівської області. Подавати можна окремі публікації, статті, розслідування, а також цілісні видання (газети), які опубліковані в місцевих ЗМІ Львівської області за попередні 6 місяців з дати оголошення конкурсу. Серед номінацій: Гран-прі – «гордість Львівщини» («прорив року»), I категорія – найкраща місцева газета, II  - найбільш резонансний соціально важливий цикл публікацій, III – найкращий цикл журналістських розслідувань, IV – найкращий цикл публікацій, що показує приклади успішної роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, V  категорія – найкращий цикл публікацій з історико-патріотичної тематики»,-  зазначив Андрій Ковальський.

Переможцям конкурсу нададуть дотацію з обласного бюджету. Фінансування конкурсу на 2019 рік становить 600 тис грн. У I-V категорії оберуть по три переможці (I, II  та III місце), у категорії Гран-прі – одного.

Початком конкурсу вважається 15 березня 2019 року. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється упродовж 30 календарних днів з моменту оголошення конкурсу. До участі в Конкурсі допускаються редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівської області

У поданні необхідно зазначити, на яку категорію подається редакція-номінант. До подання обов’язково додаються екземпляри робіт, які братимуть участь у Конкурсі. Кожна робота подається окремо. Друковані роботи подаються оригіналом видання або завіреною копією матеріалу з обов’язковим зазначенням на них дати опублікування.

На кожну роботу, подану на Конкурс, оформляється окрема заявка.

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області та які не отримують фінансування /співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів.

Для участі у конкурсі заявники подають документи за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за номером: 261 -27-75

Додамо, що Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримки свободи слова, створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет, надання додаткового фінансового стимулу для покращення роботи редакцій, створення змагальності та конкурентних умов для поліпшення якісного контенту місцевих друкованих засобів масової інформації, поліграфічного та дизайнерського оформлення видань.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook