Львівська ОДА звернеться до АРМи щодо проведення термінового аналізу роботи компанії управителя у зв’язку із ситуацією в Новояворівську та Новому Роздолі

12 квітня 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 квітня, у Львівській ОДА відбулась нарада щодо врегулювання проблемних питань через неналежну роботу ГАРАНТ «ЕНЕРГО-М» та ситуації, яка склалась із теплопостачанням та водо забезпеченням у Новояворівську та Новому Роздолі.

Відтак, за підсумками наради Львівська ОДА звернеться до АРМи щодо необхідності проведення термінового аналізу роботи компанії управителя ГАРАНТ «ЕНЕРГО-М» у зв’язку із ситуацією в Новояворівську та Новому Роздолі. Окрім цього, ситуацію теплопостачання та водозабезпечення у Новояворівську та Новому Роздолі розглянуть на засіданні комісії ТБ і НС наступного тижня.

«Я би розділив проблемні питання на 2 частини. Перша частина, яка носить середньостроковий характер, це питання пов’язані з теплопостачанням. Опалювальний сезон ми завершили, проте сьогодні є заборгованість за газ і це питання нам треба врегулювати до вересня. Друга частина, це питання які носять невідкладний характер, це постачання електроенергії, в першу чергу для мешканців та підприємств, які працюють на території Яворівського району та Нового Роздолу та водопостачання.  Це критичні питання і не реагування на ці речі можуть привести до непоправних наслідків. В контексті цього я пропоную повторно звернутися у правоохоронні органи щодо унеможливлення розкрадання коштів, які обертаються у цій сфері. Відтак правоохоронні органи мають ще раз передивитися ці фінансові операції і той хто винен, мав би бути покараний»,- зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.   

«Друга частина важливих питань – це ті речі, які стосуються державних регуляторів, але сьогодні стають дуже важливими. Це питання виконання ліцензійних умов. Сьогодні ми маємо вже підсумки першого кварталу, де чітко видно по будь-якій звітності питання виконання ліцензійних умов. І це також сьогодні дуже важливо. Третя річ – це варто клопотати перед АРМою, щоб вони ще раз на своєму засіданні розглянули  і, або підтвердили своє рішення визначення компанії управителя, або переглянули його. Важливим є терміновий детальний аналіз роботи управителя з відповідними висновками задля запобігання катастрофі. Це дозволить і органам влади і суспільству розуміти ситуацію. Також наш сьогоднішня розмова є підставою для скликання комісії ТБ і НС Львівської області на початку наступного тижня, де потрібно розглянути чи можуть міські органи влади у випадку настання форс-мажорних обставин перебрати на себе можливості керівництва і управління ситуацією на території міста Новояворівська та Нового-Роздолу»,- додав Олег Синютка.   

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook