На Львівщині відбувся форум «Прибуткова біоенергетика: технології та інвестиції»

2 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 липня, на Львівщині відбувся форум «Прибуткова біоенергетика: технології та інвестиції».

Привітав учасників форуму т.в. о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Сьогодні ми  говоримо про, можливо, черговий етап використання сучасних інноваційних технологій в господарському комплексі Львівщини і приємно, що це стосується власне альтернативної енергетики для того, щоб з однієї сторони – заощадити на традиційних джерелах, і водночас залучити певні інноваційні і інвестиційні ресурси. На території області за останні роки приблизно 300 млн євро вкладені в альтернативну енергетику і ми сприяємо всім компаніям, які хочуть вести легально свій бізнес на території області. Ми маємо ресурс, це наша багата земля, яка дає можливість в тому числі розвивати біоенергетику використовуючи біомасу. Є вже в нас певні території, міста і райони, в яких ми підійшли під опалення комунального сектору господарки міста чи району від традиційних джерел опалення. Дуже приємно, що сьогодні ми говоримо про сучасні речі пов’язані з використанням біомаси в тваринницьких господарствах, тут є низка компаній, які можуть зацікавитися даним напрямком. Це важливо з точки зору екології, а також з точки зору заміщення традиційних  джерел енергетики – газу і традиційної електроенергії»,-  зазначив Ростислав Замлинський.

Про макроекономічну ситуацію на ринку відновлювальної енергетики, перспективи розвитку біоенергетики та власні здобутки у даному напрямку розповів директор компанії-організатора форуму «ECODEVELOP» Сергій Шпак. Як він зазначив, компанія вже побудувала та ввела в експлуатацію біогазову станцію, яка працює на відходах фермерського господарства та кукурудзяному силосі. Проект, який втілили наразі у Київській області,реалізує електроенергію на оптовому ринку електроенергії (OPE)за «зеленим» тарифом, тепло використовується для потреб фермерського господарства та самої біогазової станції.

Також в межах форуму розглянули питання технології переробки агросировини та відходів, можливості реалізації та експорту кінцевих продуктів, особливості підключення біогазових станцій до електромереж, а також питання фінансування біогазових станцій та джерела і структуру фінансування проектів відновлювальної енергетики.

Ключові слова:

ФорумбіонергетикаПЕК

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook