В межах II Львівського соціального форуму представили ключові завдання Регіонального плану ДІ-реформи

11 липня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 липня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувається II Львівський соціальний форум. Захід об’єднав понад дві сотні учасників, серед яких представники влади, голови ОТГ та ТГ, фахівці із соціальної роботи, директори дитячих установ, експерти та представники громадськості.

В межах I-го пленарного засідання начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис представив Регіональний план ДІ-реформи у Львівській області на 2018-2026 роки.

«Це вже другий етап проходження реформи. Серед кроків – створення Координаційних рад на місцях, які контролюватимуть впровадження ДІ-реформи. Також це підписання Меморандуму про співпрацю у захисті прав дитини між областю і громадами, реальний аналіз становища дітей, розробка і затвердження місцевих програм про проведенню заходів і закладення відповідного фінансування для створення послуг», - розповів Володимир Лис.

Серед ключових завдань на 2019-2024 роки - розвиток освітніх, соціальних та медичних послуг.

Освітні послуги будуть спрямовані на підтримку дитини та сім’ї, зокрема це розвиток послуги продовженого дня в навчальних закладах, забезпечення гарячим харчуванням дітей у закладах I і II ступенів, забезпечення перевезення дітей, в тому числі з особливими потребами, для отримання освітніх послуг, розвиток послуги «асистент дитини» в інклюзивних класах, створення команд психолого-педагогічного супроводу в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Також це адресна підтримка сімей у СЖО з дітьми, розвиток прийомних сімей та ДБСТ, створення сімей патронатних вихователів, шкіл відповідального батьківства в жіночих консультаціях, центрів (відділень) раннього втручання з наданням послуг та інше.

«Серед очікуваних результатів збільшення кількості дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням, створення системи якісних і ефективних послуг на рівні громад з метою попередження розлучення дітей з біологічною родиною, забезпечення достатньої кількості фахівців, які здійснюють діяльність у сфері захисту прав дітей та надання їм послуг, забезпечення надання соціальних послуг дітям та сім’ям з дітьми», - додав Володимир Лис.

Ключові слова:

соціальний форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook