Іван Собко взяв участь у відкритті Соціального форуму 2021

22 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 листопада, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко взяв участь у відкритті Соціального форуму 2021, який організовує Львівський центр соціальних служб «Між нами». Форум відбувся у форматі панельної дискусії.

Цьогоріч форум присвячений темам психічного здоров’я, життя з інвалідністю, запобіганню та протидії домашньому насильству, а також темі відповідального батьківства.

Серед запрошених спікерів-терапевтів виступили Олег Романчук, Мар’яна Франко, Дмитро Польовий та Орест Сувало. Спікери висвітлили теми, що стосуються психічного здоров’я мешканців міста, зокрема: «Дбаючи про психічне здоров’я – дбаю про якість життя», «Клімат контроль в колективі. Розкіш чи необхідність?», «Чи можу я стати залежним?» та «Як організувати систему підтримки психічного здоров’я».

Директорка Центру соціальних служб "Між нами" Алла Горбач додала, що ментальне здоров'я мешканців є важливою складовою його розвитку.

Нагадаємо, у зв’язку з епідситуацією, перенесли триденну презентацію експозицій «Відчуваю як це» у межах Соціального форуму 2021. Згодом Львівський центр соціальних служб «Між нами» повідомить нову дату.

Ключові слова:

соціальний форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook