Під час соціального форуму розглянули основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області

11 липня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 липня, в межах II Львівського соціального форуму відбулось пленарне засідання «Пріоритети державної політики у сфері захисту прав дитини». Про основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області розповів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

У своєму виступі він наголосив, що приділяти увагу питанням захисту прав дітей повинен кожен орган влади, починаючи від органів місцевого самоврядування і завершуючи центральними органами виконавчої влади.

«Завданням органу місцевого самоврядування на рівні з виплатою заробітної плати, будівництвом школи, дороги, є завдання приділяти увагу питанням захисту прав дітей та сімей. Другий рівень – це рівень районної державної адміністрації, служби у справах дітей. Адже доки вся область не буде покрита перспективним планом і всюди не будуть створені ОТГ, жоден населений пункт не має залишитись без реалізаторів цієї політики. Також приділяти увагу питанням захисту прав дітей повинні і на обласному рівні і рівні центральних органів виконавчої влади»,-  зазначив Роман Филипів.

Також заступник голови виокремив важливість сімейних форм виховання у реалізації державної політики захисту прав дітей, адже як він зазначив, жодна інституція не замінить перебування дитини в сім’ї.

Нагадаємо, що II Львівський соціальний форум об’єднав понад дві сотні учасників, серед яких представники влади, голови ОТГ та ТГ, фахівці із соціальної роботи, директори дитячих установ, експерти та представники громадськості. В межах заходу відбулось чотири пленарні засідання під час яких розглянули регіональний аспект ДІ-реформи, розвиток соціальних послуг в територіальних громадах для підтримки дітей та сімей з дітьми, практичні можливості для виконання завдань ДІ-реформи, роль громадського середовища у її реалізації.

Ключові слова:

соціальний форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook