До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбудеться безкоштовний показ фільму

12 липня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

30 липня з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбудеться безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні».

Згаданий фільм демонструє життя жінки, яка 11 років провела в рабстві у звичайній угорській родині. Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час знаходиться в умовах морального та фізичного гноблення.

Вважається, що перегляд згаданого фільму приверне увагу громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торговців людьми.

Фільм можна переглянути 30 липня у Львівському кіноцентрі (м.Львів, вул.В.Великого, 14А). Початок сеансу о 19:00 год.

Такі покази відбудуться в усіх обласних центрах України за ініціативи Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації „Кампанія А21” в Україні. Захід організовується департаментом соціального захисту населення ОДА.

З приводу отримання запрошень на перегляд фільму просимо звертатись до головного спеціаліста відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення – Наталії Горун, тел.:  (032) 255-47-96.

Довідково:

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Ключові слова:

соціальний захист

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook